1
wybierz sezon:

Archiwum

najstarsze | starsze | trochę starsze | młodsze | ciut młodsze | najmłodsze

2018-02-24: Zakończenie sezonu 2017/18

W sobotę 24 lutego 2018 roku w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 18:00 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia IX edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Przed samą ceremonią wręczenia nagród i zakończenia Jędrzejowskiej ligi futsalu miały miejsce jeszcze wydarzenia sportowe. Jako pierwsi na parkiet wybiegli najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej z Football Academy Jędrzejów którzy zaprezentowali się publiczności z jak najlepszej strony rozgrywając ze sobą zacięte boje.

Od godziny 14:00 na hali w której rozgrywała swe mecze liga odbył się finał Pucharu Ligi w którym na wprost siebie stanęły drużyny Elmaru i Boca Juniors. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Elmaru wygrywając 8:1.

Kolejny pojedynek to mecz pomiędzy drużynami Organizatorów oraz drużyny złożonej z Sędziów i Sponsorów. W spotkaniu tym wynik nie był najważniejszy.

Ostatnim sportowym akcentem był pojedynek All Star Game - czyli meczu gwiazd. Drużyny złożone z graczy nominowanych do wyróżnień indywidualnych w tej edycji JLF stanęły na wprost siebie i starły się w pojedynku który miał charakter towarzyski. Przed samym meczem wszyscy zawodnicy biorący w nim udział zostali obdarowani przez Burmistrza Jędrzejowa pamiątkowymi statuetkami. Mecz był naprawdę dobry i zakończył się wynikiem 10:7 dla reprezentacji pierwszej ligi .

Wszystkie wydarzenia sportowe urozmaicone zostały przez pokazy taneczne Formacji Eks-tremum i SDF Jędrzejów.

Po przerwie potrzebnej na przygotowanie się do uroczystej gali, wszyscy zawodnicy, kibice i goście spotkali się w Centrum Kultury na gali kończącej IX edycję Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

W trakcie gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach i są poprzedzane multimedialną zapowiedzią przygotowaną przez organizatorów. Początek gali to oczywiście powitanie wszystkich zaproszonych i przybyłych gości oraz osób wspomagających organizację ligi.

Szczególne podziękowania należały się dla sponsorów którzy w tym roku wspierali JLF. Firmy takie jak: Football Center - Mariusz Glita, Proneteus, Styrolandia - Rafał Pełka i Tomasz Frej, Mar-Tom, PakDrób - Mateusz Pakuła, Sanitar - Mirosław Skrobich, Soccer City - Maciej Poczęty i Michał Stawiak, Piekarnia ŚŚwierkowscy - Łukasz Świerkowski, Ubezpieczenia Tomasz Klamka, emarkecik.pl - Tomasz Kwiecień, Piotr Stolarczyk, Michał Smolarczyk, Endorfina - Marcin Wawer i Piotr Blicharski, LGD "Gryf", Football Academy, Akademia Przygoda - Park Linowy i Paintball, La Malanga Dance Group, Formacja Taneczna EKS-tremum i SDF Jędrzejów zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za wspieranie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Wszystkie drużyny biorące udział w minionej edycji niezależnie od uzyskanego wyniku sportowego otrzymały pamiątkowe statuetki upamiętniające ich występ w JLF.

Również dla sędziów którzy podjęli się trudnego zadania bycia rozjemcami w tej edycji JLF wręczono pamiątkowe statuetki. W tym roku sędziowali: Tomasz Kondrak, Maksym Stelmaszczyk, Michał Molenda, Dominik Wrona.

Mistrzem IX edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna Elmar. Wicemistrzem drużyna Simset.Net, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Boca Juniors. Mistrzem II Ligi JLF został X-Plosion, drugie miejsce zajęła drużyna Braders Team, a trzecie Elmar II. Awans do I Ligi w nowym sezonie wywalczyła oprócz X-Plosion i Braders Team drużyna Dream Team. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny: wykluczona z rozgrywek Blaugrana, Aldach Szczekociny i Zadora Wodzisław.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w roku ubiegłym, rozgrywany był Puchar Ligi, w którym tryumf odnotowała drużyna Elmar.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 31 bramkami został Dominik Szewczyk (Sepio Boys). W II Lidze z 26 trafieniami Patryk Mackiewicz (Elmar II). Najlepszym bramkarzem I ligi został Michał Nawrot (Sanitar Lasków), zaś najlepszym w II lidze był Jakub Łabuda (Crazy Sport). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano zawodnika Simset.Net, Kamila Wolińskiego a najlepszym zawodnikiem w II lidze zdaniem kapitanów był Bartłomiej Fitowski (Dream Team).

Prowadzona była również Liga typerów. Typować można było tylko mecze JLF. W zabawie tej wzięło udział ponad 70 osób. Najlepszym typerem okazał się Kazimierz Radosz, drugi był Przemysław Stromczyński, a trzeci Hubert Pietrasiewicz.

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek (w przypadku remisu w tej statystyce decydowała jak najmniejsza liczba fauli). Była nią drużyna Simset.Net II.

Przed galą kończącą zmagania w IX edycji JLF na stronach internetowych ligi odbył się konkurs na najładniejszą bramkę JLF. Przez kilka dni można było głosować na jedną z 11 najładniejszych bramek IX edycji JLF. Bramki na które głosowano można było zgłaszać poprzez email. Wszystkie zgłoszone bramki trafiły pod głosowanie.

Zdaniem głosujących najładniejszą bramkę zdobył Dominik Wydrych (Sanitar Lasków), drugie miejsce przypadło dla Piotra Potyńskiego (simset.Net II), a trzecie dla Jakuba Mitręgi (Dream Team) .

2018-02-19: Terminarz ostatniego dnia JLF w sezonie 2017/18

Sobota 24 luty 2018 rok
godz. 13:30 - Mecz pokazowy Football Academy
godz. 14:00 - Występ Taneczny
godz. 14:10 - 14:25 - I połowa Finału Pucharu Ligi: Boca Juniors - Elmar
godz. 14:25 - Występ Taneczny
godz. 14:30 - 14:45 - II połowa Finału Pucharu Ligi: Boca Juniors - Elmar
godz. 14:45 - Występ Taneczny
godz. 14:50 - Organizatorzy - Sędziowie i Sponsorzy
godz. 15:30 - Mecz Gwiazd (I Liga kontra II Liga)

godz. 18:00 - Oficjalne zakończenie sezonu 2017/2018
                      Jędrzejowskiej Ligi Futsalu
                      Centrum Kultury Jędrzejów

2018-02-19: Nominowani.

W głosowaniu na MVP i Najlepszego Bramkarza w I i II Lidze JLF, przeprowadzonego wśród drużyn grających w tegorocznej edycji wyłoniono osoby nominowane do tych nagród. Zawodnicy Ci zagrają w meczu gwiazd który odbędzie się w najbliższą sobotę jako zwieńczenie zmagań sportowych.

MECZ GWIAZD - All-Star Game
1 LIGA       2 LIGA
MVP
Butenko Dominik (JRG Jędrzejów)   Bartosiński Michał (Dragoni)
Jaskólski Paweł (Boca Juniors)   Fitowski Bartłomiej (Dream Team)
Radecki Łukasz (Elmar)   Grabowski Jacek (X-Plosion)
Szewczyk Dominik (Sepio Boys)   Mackiewicz Patryk (Elmar II)
Woliński Kamil (Simset.Net)   Nawrot Filip (Rossonerri)
Najlepszy Bramkarz
Nawrot Michał (Sanitar Lasków)   Łabuda Jakub (Crazy Sport)
Zimny Dawid (Simset.Net)   Zając Dawid (Dream Team)
Król strzelców
Puchrowicz Tomasz (Elmar)   Bednarek Kamil (CSKA Niespodzianka)

Najlepszymi strzelcami zostali jedni z nominowanych w kategorii MVP co oznacza że w meczu gwiazd wystąpi kolejny zawodnik z listy najlepszych snajperów.

2018-02-16: Wyniki nominacji!

Przedstawiamy wyniki głosowania kapitanów drużyn na MVP i najlepszego bramkarza I i II Ligi JLF w sezonie 2017/18. W wynikach wykasowane są punkty jakie zdobyli nominowani zawodnicy i znajdują się oni w kolejności alfabetycznej. Punkty te będą udostępnione dopiero po gali.

Wyniki nominacji pełnepdf

2018-02-13: Start konkursu na najładniejszą bramkę JLF 2017/18

Można już głosować w konkursie na najładniejszą bramkę JLF w sezonie 2017/2018. Nagrodzone zostaną trzy bramki które zdobędą największą ilość głosów. Przewidziane są również nagrody dla osób które będą głosować. Zostaną one wylosowane na gali kończącej obecny sezon. Głosować mogą tylko zalogowani zawodnicy grający w naszej lidze tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Głosowanie potrwa do czwartku 22 lutego 2018 roku do godziny 23:00. W ostatnim dniu głosowania czyli w czwartek wyniki zostaną ukryte aby zapewnić choć niewielką niespodziankę na gali.

2018-02-05: Ruszają zgłoszenia do Najładniejszej Bramki sezonu.

Przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najładniejszą bramkę tej edycji JLF. Zgłoszenia dokonujemy drogą mailową na adres: liga@futsal-jedrzejow.pl do niedzieli 11.02.2018 do godziny 15:00.
W temacie podajemy: Zgłoszenie do Najładniejszej Bramki JLF 2017/18. W treści zaś podajemy strzelca bramki, w jakim meczu, datę meczu i minutę zdobytej bramki.
Spośród zgłoszonych bramek wybrane zostanie kilka tych które najczęściej będą się pojawiać w propozycjach. Dopiero spośród tych bramek będzie można wybierać najładniejszą bramkę poprzez głosowanie na naszej stronie.
Przewidziane są pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych miejsc. W ostatnich dniach głosownia wyniki zostaną ukryte - zostaną ogłoszone i odsłonięte dopiero na gali kończącej ten sezon. Start głosowania przewidujemy w piątek 16.02.2018 w godzinach wieczorowych.

2018-02-04: Fermentacja poza JLF.

Drużyna Fermentacji oddała drugi walkower w tym sezonie co skutkuje: wycofaniem jej z rozgrywek JLF, brakiem możliwości zgłoszenia tej drużyny w przyszłej edycji i dodatkowo pięcioma meczami zawieszenia w nowych rozgrywkach dla każdego zawodnika wpisanego na listę zgłoszeniową tej drużyny. Jako że drużyna ta rozegrała więcej niż połowę spotkań wyniki w nich uzyskane pozostają w mocy. Przyszłe spotkania drużyny Fermentacja które mają zostać rozegrane zostają z automatu zweryfikowane jako walkowery i nie zostaną rozegrane. W nawiązaniu do powyższego zmianie uległ terminarz rozgrywek. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z godzinami rozpoczęcia meczy.

2017-11-30: Ignorantia iuris nocet.

Ignorantia iuris nocet (łac. nieznajomość prawa szkodzi). Dwa mecze (z JRG Jędrzejów w Pucharze i Simset.Net II w lidze) drużyny Dream Team zostały zweryfikowane jako walkowery z powodu udziału nieuprawnionego zawodnika.
Prosimy wszystkie drużyny o zapoznanie się z regulaminem. Jeżeli coś jest wątpliwego zawsze można zapytać.

2017-11-20: Mamy terminarz to ruszamy z Typerem!.

Po spotkaniu z kapitanami mamy już terminarz. Aktualny terminarz znajduje się w dziale Multimedia->pobierz .
Jak co roku zapraszamy wszystkich do zabawy w TYPERa JLF!!! Bawić z nami mogą się nie tylko zawodnicy grający w lidze ale również kibice. Dla najlepszych przewidziane nagrody!
Regulamin i szczegółowe informacje: zakładka Typer.

2017-11-14: Spotkanie kapitanów w czwartek.

W najbliższy czwartek 16.11.2017 o godzinie 18:00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie na sali wielofunkcyjnej na pierwszym piętrze odbędzie się spotkanie kapitanów oraz losowanie terminarza JLF na sezon 2017/2018. Zapraszamy kapitanów, kierowników, przedstawicieli drużyn, którzy mają ochotę uczestniczyć w tym losowaniu. Będzie także możliwość przekazania nam dokumentów oraz jeśli będą jakieś niejasności to będzie również szansa dopytać o szczegóły. Zapraszamy i prosimy o punktualność.

2017-11-14: Skład ligi na sezon 2017/18.

Znamy już obsadę drużyn na nadchodzący sezon. W tym sezonie zrezygnowały z udziału drużyny Concordia, Czarni Zamoście, Afera Rokitno i LKS Lubcza. Na ich miejsce pojawiły się nowe drużyny: FC Sędowice - które ostatecznie zmieniły nazwę na Dream Team, CSKA Niespodzianka, Rossonerri i Fermentacja. W miejsce drużyny Concordia utrzymanie w pierwszej lidze zapewniła sobie ekipa Zadory Wodzisław.
Mamy też zmianę nazwy drużyny Elmar Junior która wraca do poprzedniej nazwy X-Plosion.

2017-10-29: IX Edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

Najważniejsze:
  • Nie wzrasta wpisowe i wyniesie 300zł(opłata startowa) + 100zł(kaucja na poczet kar za oddanie meczu walkowerem) co razem daje 400zł.
    Zgłoszenie drużyn które grały w zeszłym roku polega na opłaceniu wpisowego (400zł) do 10.11.2017r (Nie wpłacają kaucji 100zł drużyny Aspen, Braders Team, Czarni Zamoście, Quickpack LZS Skroniów, Sepio Boys i Slums Attack - bo nie odebrały kaucji za zeszły sezon).
    Opłatę dokonujemy na konto jak rok temu: mBank: 95 1140 2004 0000 3202 7485 4263 podając w tytule nazwę drużyny.
  • Listy zgłoszeniowe generujemy poprzez www, podpisujemy i dostarczamy do 16.11.2017r.
Poniżej znajduje się regulamin oraz inne dokumenty z którymi warto się zapoznać. Jeśli ktoś będzie miał jakieś uwagi lub sugestie to prosimy o przesłanie ich na e-mail

Terminarz rozgrywek

doc pdf
       

Regulamin rozgrywek

doc pdf
       

Zgoda rodziców

doc pdf
       

Zawiadomienie o zmianie terminu

doc pdf

E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2017-10-10: Zapisy dla nowych drużyn

Zaczynamy! Od dziś oficjalnie ruszamy z organizacją IX edycji JLF.
Od dziś nowe chętne drużyny mogą zgłaszać się przez formularz na stronie www.
E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.