1
wybierz sezon:

Archiwum

najstarsze | starsze | trochę starsze | młodsze | ciut młodsze | najmłodsze

 

2013-06-02: Puchar Ligi JLF 2013 - Legioniści biorą wszystko!

W pierwszym dniu obchodów Dni Jędrzejowa (sobota 1 czerwca 2013) odbył się turniej o Puchar Jędrzejowskiej Ligi Futsalu 2013. Wzięło w nim udział osiem drużyn z najwyższych pozycji tabeli na koniec sezonu halowego JLF. Drużyny te rozlosowane zostały do dwóch grup gdzie grały systemem każdy z każdym. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy spotkały się w półfinałach. Pokonani z meczy półfinałowych zagrali o trzecie miejsce a zwycięzcy w finale. Rozgrywki zakończyły się wielkim tryumfem drużyny Legioniści. Nie dość że zdobyli oni Puchar to zgarnęli wszystkie wyróżnienia indywidualne.

Końcowa klasyfikacja:
1 miejsce - Legioniści
2 miejsce - Blaugrana
3 miejsce - Waleczna Sycylia

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy strzelec: Tomasz Iwański (Legioniści)
Najlepszy zawodnik: Tomasz Puchrowicz (Legioniści)
Najlepszy bramkarz: Paweł Kaleta (Legioniści)

2013-05-29: Grupy rozlosowane.

Dziś o godzinie 20.00 na boisku za pływalnią miejską w Jędrzejowie odbyło się losowanie grup Pucharu JLF.
Grupa A:
1. Elmar
2. Legioniści
3. Boca Juniors
4. Simset.Net
       
Grupa B:
1. Blaugrana
2. Waleczna Sycylia
3. Skaut
4. Reymonta
Zaktualizowany schemat rozgrywek: doc pdf

2013-05-28: Puchar Ligi JLF 2013

W sobotę (1 czerwca 2013) odbędzie się Puchar JLF. Zagra w nim osiem najlepszych drużyn poprzedniego sezonu JLF, które odpowiedziały na zaproszenie. W tym roku są to: Blaugrana, Boca Juniors, Elmar, Legioniści, Reymonta, Simset.Net, Skaut i Waleczna Sycylia. Zmiany w porównaniu do poprzedniego roku będą polegać na uproszczeniu procedur związanych ze zgłoszeniem drużyny. Wszystkie formalności załatwione zostaną w dniu turnieju. Wymagane jest aby kapitan drużyny stawił się u organizatorów na pół godziny przed pierwszym meczem. Potrzebne jest tylko aby zawodnicy niepełnoletni posiadali ze sobą pozwolenie swoich opiekunów (załącznik nr 2). Gotowy wypełniony formularz zgłoszeniowy zostanie wydrukowany kapitanowi i jego rolą będzie zebranie na nim podpisów od zawodników. Dodatkowo wymagana regulaminowo polisa NW nie będzie w żaden sposób sprawdzana przez organizatorów. Odpowiedzialność w tym zakresie ciąży na samych zawodnikach.
Jutro (29 maja 2013) o godzinie 20:00 na boisku na którym ma się odbyć turniej zostanie przeprowadzone losowanie drużyn do grup turniejowych. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn.
Regulamin wraz z załącznikami można pobrać z Multimedia->pobierz .

2013-02-25: Koniec IV edycji

Ostatni dzień zmagań w Jędrzejowskiej Lidze Futsalu to dwa ostatnie mecze ligowe i mecz barażowy o pierwszą ligę. Najciekawiej zapowiadał się mecz Legioniści kontra Boca Juniors ponieważ miał on bezpośredni wpływ na obsadę trzeciego miejsca w końcowej klasyfikacji w pierwszej lidze. Zwycięstwo lub remis dawały drużynie Legionistów najniższy stopień podium, zaś drużyna Boca Juniors mogła swoim zwycięstwem ucieszyć ekipę Elmaru. Ostatecznie po zaciętym pojedynku pada remis 2 do 2. Drugi mecz ostatniego dnia to pojedynek w którym mierzą się ze sobą OBZP i rezerwy Walecznej Sycylii. Mecz ten nie miał żadnego znaczenia dla czołówki tabeli a zwycięstwo odnotowuje ekipa OBZP w stosunku 6:3. Ostatnim sportowym akcentem był mecz barażowy który miał wyłonić drużynę która zapewni sobie udział w przyszłorocznej pierwszej lidze. Zwycięzcą okazał się zespół drugoligowy PSG i to właśnie on ma zapewnione miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej JLF.
Po zakończeniu zmagań sportowych wręczone zostały wyróżnienia indywidualne i drużynowe uczestnikom IV edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. W pierwszej kolejności gorące podziękowania popłynęły do Pani Eli Bąkiewicz . opiekunki hali sportowej na której rozgrywała swe mecze Jędrzejowska Liga. Podziękowania w formie pamiątkowych statuetek otrzymali również sędziowie. Pierwsze nagrody indywidualne rozdane zostały w konkurencji Typera JLF. Mistrzem Typerów został Rafał Zygan, drugie miejsce zajął Sebastian Pastuszko a trzecie Mariusz Glita. Nagrodę Fair Play otrzymała drużyna Crazy Sport która w całych rozgrywkach otrzymała najmniej żółtych kartek i najmniej faulowała. Najlepsi strzelcy to odpowiednio w pierwszej lidze Dominik Sobczyk (Zex Zagaje) a w drugiej Radosław Szota (Vamos Sędziszów). Najlepszym bramkarzem pierwszej Ligi JLF został Michał Nawrot (Waleczna Sycylia) a w drugiej lidze wyróżnienie to przypadło w udziale Krystianowi Grabowskiemu (Elmar II). Nagrodę dla MVP czyli najlepszego zawodnika Jędrzejowskiej Ligi Futsalu otrzymali . w pierwszej lidze Rafał Zygan (Borusja Pampeluna) a w drugiej lidze Radosław Szota (Vamos Sędziszów). Mistrzem pierwszej ligi JLF została Waleczna Sycylia przed Zex Zagaje i Legionistami zaś w drugiej lidze Vamos Sędziszów przed rezerwami Elmaru i Elpro Skroniów. Z pierwszej ligi spadają Laser-Lech-Pol, Red Skun i Slums Atack, a w ich miejsce awans wywalczyły drużyny: Vamos Sędziszów, Elpro Skroniów i PSG.

2013-02-22: 13 kolejka

Do zakończenia rozgrywek w IV edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu pozostały już tylko trzy mecze. Po jednym w pierwszej i drugiej lidze i mecz barażowy. Ostatnia kolejka spowodowała że jedyną niewiadomą została obsada trzeciego miejsca w pierwszej lidze. Losy tej pozycji rozstrzygną się w pojedynku Boca Juniors . Legioniści. Jeżeli Legioniści zdobędą choćby jeden punkt to z podium zepchną aktualnego mistrza, zdobywcę pucharu ligi i superpucharu Elmar. Mistrzem JLF w sezonie 2012/13 została Waleczna Sycylia. Drugie miejsce Zex Zagaje a na trzeciej pozycji w zależności od rozstrzygnięć które zapadną w najbliższą sobotę zasiądzie Elmar lub Legioniści. Spadają z pierwszej ligi drużyny Slums Atack i Red Skun. W drugiej lidze pewnym mistrzem zostaje Vamos Sędziszów. Drugą pozycję zajmuje Elmar II a trzecią Elpro Skroniów. Bezpośrednio do pierwszej ligi awansują Vamos i Elpro a w meczu barażowym zmierzą się ekipy PSG i Laser-Lech-Pol. Wydaje się że nie ma możliwości aby królem strzelców w pierwszej lidze został ktoś inny niż Dominik Sobczyk który ma na koncie 34 trafienia. W drugiej lidze na koronę króla strzelców ma jeszcze matematyczne szanse Michał Smolarczyk który aby wyprzedzić Radosława Szotę musi strzelić w najbliższym meczu aż 11 bramek. Zakończenie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu nastąpi bezpośrednio po ostatnich meczach które zostaną rozegrane w dniu 23 lutego 2013 r. W tym roku nie odbędzie się uroczysta gala w Centrum Kultury w Jędrzejowie jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Rozdanie nagród i wręczenie pucharów będzie miało skromną oprawę i odbędzie się na hali bezpośrednio po zawodach sportowych.

2013-02-12: 11 kolejka

Początek kolejki i od razu mocne uderzenie. Wielu uznaje pierwszy mecz tej kolejki jako najlepszy w tej edycji a kto wie, może i w całych dotychczasowych rozgrywkach. Walcząca o najwyższe cele Blaugrana stwarza świetne widowisko z walczącą już tylko o honor drużyną Simset.Net. Wynik remisowy nie zadowolił nikogo ale z przebiegu spotkania chyba należy uznać za sprawiedliwy. Kolejny mecz w pierwszej lidze to szansa Walecznej Sycylii na wskoczenie na fotel lidera. Waleczna szansę wykorzystuje i sadowią się na fotelu lidera po pewnym zwycięstwie z Boca Juniors 6-0. Następny mecz to znów duże emocje i drugi już w tej kolejce podział punktów. Zagaje remisuje z Legionistami 2-2. Tego że ostatni mecz w pierwszej lidze tego dnia również zakończy się remisem chyba nikt się nie spodziewał. Elmar remisuje z 7NT i w tabeli nadal ciekawie. Waleczna Sycylia chyba sama nie mogła uwierzyć że wszyscy zagrali dla niej. Do mistrzostwa zostają jej dwa mecze i wszystko ma w swoich rękach a ściślej w nogach. W niedzielnym meczu Borusja przegrywała już 4-0 ze Skautami by ostatecznie wygrać 5-4. Takiej remontady nie spodziewał się chyba nikt, a najmniej chyba sami Skauci którzy nie potrafili wykorzystać rzutu karnego i tym samym bezpiecznie dotrwać do końca meczu. Reymonta spokojnie ogrywa pogodzony z widmem spadku Slums Atack 13-6, dając pograć zawodnikom którzy mniej grali w dotychczasowych meczach. W meczu który wydaje się przesądzać o pozycji pozwalającej grać w barażu o utrzymanie w pierwszej lidze spotkały się drużyny Laser-Lech-Pol i Red Skun. Zwycięsko z tej potyczki wychodzi Laser-Lech-Pol i wydaje się że to on zagra w barażu a red Skun podzieli los Slums Atack.
W drugiej lidze najciekawszy mecz to pojedynek na szczycie Vamos kontra Elpro. Zwycięsko z tego spotkania wychodzi ekipa z Sędziszowa i po końcowym gwizdku świętuje pewne pierwsze miejsce w drugiej lidze a przez to również awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Elpro przegrywa 2-6 i raczej powinno utrzymać drugie miejsce które również premiowane jest awansem do pierwszej ligi. W walce o podium spotykają się ekipy PSG i rezerw Elmaru. Zwycięsko z tego boju wychodzi PSG (4-1) i nadal będzie walczyć o podium. Dragoni rozgrywają dwa mecze w tym terminie i zgarniają cztery punkty. Wygrywają z Crazy Sport i remisują z OBZP. Ciekawie zapowiada się walka Dragonów z PSG o trzecie miejsce premiowane grą w barażach o pierwszą ligę. W pozostałych meczach drugiej ligi raczej nie było niespodzianek poza potknięciem rezerw Simset.Net w potyczce z Concordią 1-4.

2013-02-11: 10 kolejka

Początek kolejki to mecz pomiędzy Simset.Net a Red Skun, który stawia się w trzy osobowym składzie na to spotkanie. Zawody i tak kończą się walkowerem ponieważ zawodnik Red Skun otrzymuje dwie żółte kartki i musi opuścić boisko. Wynik pozostaje ten przy którym sędziowie przerwali zawody 13-0. Laser-Lech-Pol przegrywa spotkanie z Borusją Pampeluna 2-7 i prawdopodobnie przyjdzie mu walczyć o miejsce dające prawo gry w barażu. Elmar po zaciętym pojedynku pokonuje Reymonta 4-2. Legioniści pewnie pokonują Slums Atack 9-0 i małymi krokami przesuwają się w górę tabeli. Remis w meczu Skaut - Boca Juniors 3-3, a ostatnie bramki padają w ostatniej minucie spotkania przenosząc zespół Boca z nieba do piekła. Blaugrana prowadziła pewnie z 7NT by na własne życzenie przysporzyć sobie szybszego rytmu serca w końcówce spotkania. Ostatecznie wygrywa 3-2 ale ile nerwów to kosztowało? W hicie tej kolejki Waleczna Sycylia wygrywa z Zex Zagaje 6-2 a zawodnikiem meczu powinien chyba zostać uznany bramkarz Walecznej Sycyli.
W drugiej lidze Dragon po zaciętym pojedynku traci punkty z rezerwami Simsetu 2-3. Elmar II skromnie wygrywa 1-0 z Elpro ale ten wynik może mieć bardzo duże znaczenie przy ustalaniu kolejności na stopniach podium. Pewnie do pierwszej ligi kroczy Vamos Sędziszów pokonując Waleczną Sycylię II 8-3, a cały czas mające nadzieję na grę w pierwszej lidze PSG inkasuje komplet w meczu z Concordią. Zadora remisuje z LZS Miąsowa i remis ten na pewno najmniej podoba się ekipie z Miąsowej bo mocno utrudni im walkę o awans.

2013-02-08: 9 kolejka

W meczu rozpoczynającym 9 kolejkę spotkań okrojona Blaugrana gładko wygrywa z Slums Atack 13-3 Elmar w ciężkim meczu pokonuje Skautów i wzbogaca się o 3 punkty. Zex-Zagaje ustala jeden z najwyższych wyników ligi wygrywając z Red Skunami 21-0. Waleczna Sycylia ogrywa LaserLech-Pol 10-5. Reymona sprawia niespodziankę i łatwo wygrywa z drużyną 7NT 4-0. Boca Juniors wygrywa kolejny swój mecz tym razem minimalną różnicą bramek 3-2 z Borusią Pampeluna. Legionisci spokojnie ogrywają Simset.Net 3-1 a ZexZagaje rozbija Borusie Pampelune 9-0.
W meczu rozpoczynającym zmagania w drugiej lidze drużyna Vamos wygrywa z Concordia 2-6 i zbliża się do awansu. Elmar II pewnie ogrywa Trzynastkę 5-1 ale wynik tego spotkania zostaje zweryfikowany na walkower ponieważ w drużynie Trzynastka zagrał zawodnik który powinien pauzować po trzeciej kartce. Ostatecznie Elmar II wzbogaca się o kolejne 3 punkty a wynik zostaje zmieniony na 5-0. Zadora Wodzisław remisuje z mocną drużyną Dragonów 2-2. Elmar II w swoim drugim meczu wygrywa z OBZP 2-1, a LZS Miąsowa ogrywa pewnie Crazy Sport 7-0. W meczu na szczycie Elpro wygrywa z PSG po ciekawym meczu 5-4. OBZP minimalnie ulega stosunkiem bramek 1-2 drużynie Armad a Waleczna Sycylia II ogrywa 4-1 drużynę Simset.Net II.

2013-01-18: 8 kolejka

Ósma kolejka zbiegła się w czasie z XXI Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Jak i w poprzednim roku tak i teraz włączyliśmy się w tę akcję zbierając pieniądze podczas rozgrywek. W akcji nieocenioną pomoc otrzymaliśmy od zespołów tanecznych Ekstremum i SDFit. Ich występy uświetniły cały sobotni dzień dzięki czamu na hali zagościło zdecydowanie więcej kibiców, a przez to udało się nam pobić rezultat finansowy całej akcji z poprzedniego roku. Chcieliśmy w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować Pani Katarzynie Skrzyniarz oraz Joannie Maciejczyk - Morańskiej za występy podopiecznych oraz wszystkim hojnym darczyńcom.
Pierwszym meczem ósmej kolejki było starcie Elmar - Boca. Mecz dwóch drużyn z góry tabeli. Kluczowym momentem meczu była czerwona kartka dla zawodnika Boca - to po niej Boca straciło bramkę, a Elmar wykorzystał większość swoich podbramkowych sytuacji i wygrał 6-1. Legioniści potwierdzają dobrą dyspozycję i wygrywają z drużyną 7NT. Simset.Net notuje kolejną porażkę a drużyna z którą przegrywa to Waleczna Sycylia która odnosi kolejne zwycięstwo. Reymonta stanęło przed ogromną szansą grając z Blaugraną gdy czerwoną kartkę za zagranie ręka zobaczył .Ryba. ale nie wykorzystało szansy i to Blaugrana osłabiona dowiozła zwycięstwo do końca i mecz zakończył się wynikiem 4-7 dla Blaugrany. Kolejny mecz i kolejna wygrana Skautów tym razem z drużyną Laser-LechPol . Pierwsze punkty drużyny Red Skun którzy wygrali ze Slums Atack 6-1.
Pierwszy mecz to przebudzenie drużyny PSG która wygrała z dobrze spisująca się drużyną Walecznej Sycylii II 2-3. Następny mecz to remis Simset.Net II i LZS Miąsowa przy lepszej skuteczności zarówno jedna jak i druga drużyna mogłaby wygrać. Armad Wygrywa aż 6-3 z drużyną Zadory Wodzisław i dopisuje sobie 3pkt. Elpro Skroniów ogrywa minimalnie 4-3 Concordię i zdobywa ważne 3 pkt. Kolejny mecz to pierwsze punkty drużyny Crazy Sport która wygrała z Trzynastką aż 8-3. Rozpędzony Vamos kontynuuje serie zwycięstw tym razem na ich drodze stanęli Dragoni którzy zostali ograni 6-3.

2013-01-18: 7 kolejka

W meczu rozpoczynającym 7 kolejkę spotkań spotkały się drużyny Walecznej-Sycylii i 7 NT mecz był wyrównany ale ostatecznie wygrała drużyna Walecznej-Sycylii stosunkiem bramek 4-3. Kolejny mecz to wygrana drużyny Reymonta z Red Skunami 5-0 i to drużyna Reymonta oddala się od II ligi. Slums Atack nadal bez punktu a kolejną drużyną która ograła Slumsów jest Borusia Pampeluna i to ona dopisuje sobie kolejne 3 pkt. Przebudzenie Simset.Net tak najkrócej można opisać ich mecz z drużyną dobrze spisujących się do tej pory Skautów - wynik 6-1. Następnym spotkaniem 7 kolejki był ciekawie zapowiadający się mecz Blaugrana - Legioniści i wszyscy którzy przyszli zobaczyć ten pojedynek nie mogli być zawiedzeni. Bardzo dobry mecz z obydwu stron a końcowy wynik to 2-4 dla Legionistów, którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej. Zex-Zagaje ogrywa dobrze spisującą się do tej pory drużynę Boca Juniors 2-1. Elmar zgodnie z oczekiwaniami wygrywa mecz z Laser-LechPol 6-0 i odnosi kolejne zwycięstwo.
Pierwszy mecz II ligi i na samym początku emocjonujące spotkanie. LZS Miąsowa wygrywa dzięki 3 bramkom Porębskiego z ekipą PSG 3-2. Kolejna porażka PSG stała się faktem. Następny mecz to niespodziewana porażka drużyny Dragonów z Elpro 2-4. Rozpędzony Vamos tym razem rozjechał drużynę Armad i konsekwentnie przybliża się do Awansu. Trzynastka notuje bolesną porażkę z Simset.Net II dobra skuteczność i mecz kończy się 1-10. Kolejny swój mecz wygrywa ekipa Walecznej- Sycylii II tym razem ogrywając Concordię 6-4 a 5 bramek strzela niezawodny Smolar. Zadora Wodzisław pewnie wygrywa swój mecz z drużyną OBZP 6-2 i notuje kolejne zwycięstwo. Elmar II wygrywa z Crazy Sportem 5-1. Drużyna Crazy Sport na razie bez zwycięstwa.

2013-01-09: Przepraszamy za opóźnienia!

Z powodu zwiększenia intensywności prac nad systemem który ma pomóc prowadzić rozgrywki JLF powstały pewne zaległości na naszej stronie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i poniżej nadrabiamy zaległości. Pierwsze efekty naszej pracy można już oglądać w kategoriach rozwijanych w bocznym menu Rozgrywki. Jednocześnie informujemy że aktualna lista strzelców jak i ukaranych kartkami będzie znajdować się tylko i wyłącznie w menu Rozgrywki - odchodzimy od tworzenia plików pdf z tą zawartością. To samo dotyczy tabeli. Aktualna tabela zawsze znajdować się będzie w Rozgrywki->tabela. Ponadto w Rozgrywki->terminarz można obejrzeć dane które zostały zapisane w protokole meczowym. Ujęte są one w kolejności minut w których występowały wydarzenia na boisku tworząc swego rodzaju zapis przebiegu spotkania.

2013-01-09: 6 kolejka

W pierwszym meczu I ligi drużyna Legionistów wygrywa z Reymonta 3-2 i potwierdza że z meczu na mecz gra coraz lepiej i trzeba się z nią liczyć. Pierwszej porażki w tym sezonie doznała drużyna Zex Zagaje przegrywając bardzo wyraźnie z drużyną Skautów 1-8 i niespodzianka stała się faktem. W kolejnym meczu zmierzyły się drużyny Walecznej Sycylii i Slums Atack. Wynik 15-2 nikogo nie zaskoczył i kolejne punkty dla Walecznej Sycylii. Spokojne zwycięstwo 7NT z Red Skun 7-4 chociaż to drużyna Red-Skun prowadziła już 2-0. Boca pewnie ogrywają Laser 13-2 i są drużyną bez porażki w I lidze. Następny mecz okrzyknięty najciekawszym spotkaniem tej kolejki to Elmar - Blaugrana drużyna Blaugrana dwa razy wygrywała w tym meczu żeby przegrać w ostatnich sekundach 3-2. Mecz Simset.Net - Borusia Pampeluna zakończył się wynikiem 2-2 ale przy lepszej skuteczności zawodników wynik mógł być różny.
W pierwszym meczu 6 kolejki II ligi zmierzyły się dwie czołowe drużyny. Waleczna Sycylia II uległa minimalnie 4-5 Elpro Skroniów. Mecz mógł się podobać, otwarta gra, wiele podbramkowych sytuacji i 9 bramek. W meczu Zadora - Trzynastka wynik 7-5. Z meczu na mecz drużyna Zadory się rozkręca i potwierdza to coraz lepszą grą. Kolejny mecz to pokaz siły Vamosu. Ich następną ofiarą drużyna LZS Miąsowa i kolejne punkty na koncie drużyny z Sędziszowa. Pierwsza tak wyraźna i bolesna porażka drużyny PSG. Dragoni strzelili 4 bramki nie tracąc żadnej i pewnie zmierzają do awansu. Pierwsze zwycięstwo OBZP i Crazy Sport znów pokonany - wynik 5-4. Elmar II spokojnie ogrywa Concordię 6-1. Armad pokazuję że wyciąga wnioski z poprzednich meczów ogrywają mocną drużynę Simset.Net II stosunkiem bramek 3-2.

2013-01-09: 5 kolejka

W meczu rozpoczynającym 5 kolejkę spotkań Zex-Zagaje rozbiło Laser Lech-Pol 18-1 osiągając jeden z najwyższych wyników w tegorocznej edycji. Kolejny bardzo dobry mecz Boca Juniors tym razem ich ofiarą pada drużyna Simset.Net która w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań. Boca - Simset.Net 2-1. Kolejny mecz i ogromna niespodzianka bardzo mocna drużyna Walecznej Sycylii przegrywa ze świetnie dysponowaną drużyną Reymona i pierwsze 3pkt na ich koncie. Mecz Elmar - Legionisci zakończył się podziałem punktów mimo wielu dogodnych okazji z obydwu stron. Z dobrej strony pokazali się bramkarze obydwu ekip. Następny mecz i kolejny wynik dwucyfrowy drużyna Blaugrany wygrywa z Red Skun 17-0 deklasując przeciwnika. Skauci zgodnie z planem ogrywają Slums Atack 8-1
Crazy Sport po dobrym meczu uległ drużynie Zadory 2-3 i zawodnicy z Wodzisławia cieszyli się ze zwycięstwa w tym pojedynku. Kolejny dobry mecz OBZP zawodnicy rozkręcają się z meczu na mecz ale na Simset.Net II to za mało. OBZP-Simset.NetII 1-2. Blisko niespodzianki było w meczu Armad - PSG jednak piłkarze PSG w przedostatniej minucie meczu strzelili na 3-2 i mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Niespodzianka w II lidze - zespól Elpro wyraźnie przegrywa z LZS Miąsowa aż 1-5. W Meczu na szczycie w II lidze lepszy od drużyny Walecznej Sycylii II okazał się Elmar wygrywając 1-2. Dragoni zgodnie z planem ogrywają Concordię 9-4. Vamos gładko ogrywa Trzynastkę i wygrywa kolejny swój mecz 7-3.

2013-01-09: 4 kolejka

W meczu Blaugrana - Borusia Pampeluna pewne zwycięstwo zanotowała drużyna Blaugrany po dobrej grze pokonuje przeciwnika 6-1 a hat-trika strzela "Dzynek". W meczu Slums Atack z Laser Lech-Pol drużyna Slums była blisko osiągnięcia korzystnego wyniku niestety błędy w obronie i to Laser Lech-Pol dopisuje sobie 3 pkt. Kolejny mecz, kolejne emocje, Skauci pokonują Reymonta 3-2 po ciekawym meczu i kontrowersyjnej zdaniem piłkarzy Reymonta sytuacji. W kolejnym meczu przykra niespodzianka pierwszy w tym roku walkower i miejmy nadzieję ostatni drużyna Red Skun nie dała rady zebrać się w niedzielny poranek by zmierzyć się z Elmarem. W meczu Zex-Zagaje - Simset.Net zanosiło się na podział punktów ale w ostatnie minucie drużyna Zex-Zagaje po kontrowersyjnej sytuacji strzela i wygrywa mecz 3-2. Mecz Waleczna Sycylia - Legioniści zapowiadał się bardzo ciekawie i kibice zgromadzeni mogli być zadowoleni. Mecz stał na wysokim poziome a zwycięsko z niego wyszła Waleczna Sycylia wygrywając z Legionistami 3-1. Podział punktów w meczu 7NT z Boca Juniors - drużyna Boca dwa razy prowadziła ale nie udało się jej dowieść korzystnego rezultatu do końca.
W meczu rozpoczynającym 4 kolejkę spotkań zespól Armad pewnie pokonuje Concordie i wygrywa 5-1 a 4 bramki strzela Jankiewicz. W kolejnym meczu Vamos wygrywa z Crazy-Sportem 9-2 i pewnie zmierza do I ligi. Elpro Skroniow wygrywa z Trzynastką 5-1 i umacnia się w górze tabeli. Kolejny mecz to Jędrzejowski klasyk rozgrywany tym razem w II lidze miedzy zespołami Elmar II a Dragon, dostarczył kibicom sporej dawki emocji, wiele składnych akcji , dużo bramek i mamy wynik 3-4 dla Dragonów a 3 bramki strzela Matan. W meczu Zadora Wodzisław - Simset.net II pada remis i drużyny dzielą się punktami. Waleczna Sycylia II pokazuje że jest poukładanym zespołem i bez problemów ogrywa drużynę LZS Miąsowa 6-2 zdobywcą 3 bramek dla Sycylii jest popularny Smolar. W kolejnym meczu PSG grało z OBZP. PSG pretendent do awansu długo męczył się z bardzo dobrze grającą drużyna OBZP ale w ostatecznym rozrachunku wygrał szczęśliwie 2-1.

2013-01-05: Zmiany w regulaminie

Zgodnie z ustaleniami które zapadły z przedstawicielami drużyn na zebraniu w dniu 3 stycznia 2013 roku wprowadzamy z dniem dzisiejszym do regulaminu poprawki polegające na doprecyzowaniu wysokości kar za niesportowe zachowanie. Kary będą surowe tak jak to zostało zaakceptowane na spotkaniu. Zmiany wchodzą w życie od dnia dzisiejszego i wszelkie wykroczenia które będą im podlegały będą karane według nowych regulacji. Ważną zmianą jest to iż zawodnicy będący w danym momencie w roli obserwatorów podlegają tym samym regulacją jak zawodnicy na boisku. Zmiany zostały zaznaczone na czerwono.
Przed dzisiejszymi meczami o ustaleniach ze spotkania zostaną poinformowani sędziowie. Zostaną im przekazane wszystkie uwagi i sugestie które zostały poruszone na zebraniu.

Regulamin

doc pdf

2012-12-12: 3 kolejka - Zaskakująca kolejka.

Przed rozpoczęciem kolejki było wiadome że będzie niezwykle ciekawa bo grały ze sobą drużyny bez porażki, ale od początku. Pierwszym meczem rozpoczynającym 3 kolejkę spotkań był mecz 7nt . Skaut. Mecz pokazał że warto grać do końca. Ostatnia bramka padła w czasie syreny kończącej spotkanie, a dzięki temu Skauci wygrali mecz. Kolejnym meczem w I lidze był mecz który został okrzyknięty przed rozpoczęciem kolejki hitem. Blaugrana w meczu na szczycie zdeklasowała Waleczną Sycylię której nie można było poznać. Zdecydowane i zasłużone zwycięstwo Blaugrany 7-2. Wszyscy Ci którzy myśleli że na tym emocje w tym dniu się skończyły bardzo się pomylili w następnym meczu Drużyna Elmar grała z zespołem Zex-Zagaje. Początek meczu nikogo nie zaskoczył 3 szybkie akcje i Elmar prowadził 3-0 pierwsza połowa i mamy wynik 5-1 dla Elmaru. Druga połowa to nieporadność zawodników Elmaru w obronie co z premedytacja wykorzystywała Drużyna Zex-Zagaje która wygrała 7-6, a ostatnia bramkę zdobyła w ostatniej minucie meczu. Niespodzianka stała się faktem. W kolejnym meczu spokojna Wygrana Boca Juniors z drużyną Slums Atack. W swoim następnym meczu przebudziła się w wielkim stylu drużyna Legionistów chociaż mecz rozpoczął się od prowadzenia drużyny Red Skun. Stracona bramka bardzo mocno podziałała na graczy z L-ką na piersi którzy strzelili 10 bramek a bohaterem spotkania został Tomasz Staworzyński który zdobył 5 z nich. Następny mecz to pewna wygrana drużyny Simset.Net która nie dała szans zespołowi Laser-Lech-Pol strzelając im 5 bramek nie tracąc żadnej. Kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Borusji Pampeluna która spokojnie ograła zespól Reymonta 3-0. Pokazała jak mocnym jest zespołem z którym trzeba się liczyć wychodząc na boisko. W 3 kolejce odbył się zaległy mecz z 1 kolejki pomiędzy zespołami Simset.Net a 7NT mecz w którym drużyna Simset.Net prowadziła grę by schodzić z boiska na tarczy bez punktów dzięki zabójczym kontrom Drużyny 7NT i to właśnie ona wzbogaciła się o kolejne 3 pkt.
W II lidze PSG z meczu na mecz się rozkręca co widać po wyniku w meczu z Trzynastką 11-0 i nic więcej nie trzeba tu pisać. LZS Miąsowa potwierdza dobrą formę i pewnie wygrywa swój mecz. Elmar II po ciężkim boju wygrywa swój mecz z drużyną Zadory, która pokazała się z bardzo dobrej strony. W Kolejnym spotkaniu z dobrej strony pokazała się drużyna OBZP strzelając pierwsze bramki w tym sezonie niestety dla OBZP, Vamos to bardzo silna drużyna co pokazała aplikując im 6 bramek i wygrywając kolejny swój mecz. Następny mecz to hit II ligi w którym zmierzyły się drużyny Walecznej Sycylii II i Dragonów. Zwycięsko z meczu wyszła drużyna Dragonów dzięki dobrej skuteczności i ogromnej nieskuteczności drużyny Walecznej Sycylii II która zmarnowała wyborne okazje do strzelenia bramki. Ozdobą meczu była bramka "Jurka" z przedłużonego karnego. Simset.Net II wygrał mecz z Crazy Sport. Mecz mógł się podobać, a z dobrej strony pokazał się zespół Crazy Sport, jednak Simset.Net II to uznana marka i na nią to nie wystarczyło. W meczu Armad - Elpro pachniało sensacją jednak zespół Elpro grał konsekwentnie do samego końca i to on dopisał sobie 3 pkt wygrywając mecz w 5 ostatnich minutach ze stanu 1-0 na 1-3.
Z powodu udziału w meczu Trzynastka - Concordia zawodnika nieuprawnionego do gry w drużynie Trzynastki mecz ten został zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny Concordia. Bramki zdobyte w tym meczu przez drużynę ukaraną zostały odjęte z klasyfikacji najlepszego strzelca natomiast kary zostały utrzymane.

1 Liga JLF

 
Termin 3 (8-9.12.2012.):
7NT - Skaut 2-3
Waleczna Sycylia - Blaugrana 2-7
Elmar - Zex Zagaje 6-7
Boca Juniors - Slums Atack 7-1
Legioniści - Red Skun 10-1
Simset.Net - Laser-Lech-Pol 5-0
Borusja Pampeluna - Reymonta 3-0
7NT - Simset.Net 2-0
  
Strzelcy 1 liga:
Sobczyk D. (Zex Zagaje) 12
Puchrowicz T. (Elmar) 9
Fendrych A. (Waleczna Sycylia) 7
Staworzyński T. (Legioniści) 7
Pełna lista strzelców: strzelcy
Napomnienia: kartki
       
lpdrużynam.pkt.bram.
1 Blaugrana 3 9 20:7
2<