wybierz sezon:

Archiwum

najstarsze | starsze | trochę starsze | młodsze | ciut młodsze | najmłodsze

2016-02-29: Zakończenie

W sobotę 27 lutego 2016 roku w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 19:00 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia VII edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Przed samą ceremonią wręczenia nagród i zakończenia Jędrzejowskiej ligi futsalu miały miejsce jeszcze trzy wydarzenia sportowe. Od godziny 14:00 na hali w której rozgrywała swe mecze liga odbył się finał Pucharu Ligi w którym na wprost siebie stanęły drużyny Elmaru i FC Young Boys. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Elmaru wygrywając 4-3.

Kolejny pojedynek to mecz pomiędzy drużynami Organizatorów oraz drużyny złożonej z Sędziów i Sponsorów. W spotkaniu tym wynik nie był najważniejszy. Największą przyjemnością dla wszystkich uczestników tego pojedynku był fakt że wziął w nim udział Burmistrz Miasta Jędrzejowa Pan Marcin Piszczek. Należy podkreślić fakt że radził sobie na parkiecie wyśmienicie i cała społeczność JLF ma nadzieję że za rok włączy się regularnie do gry w naszej lidze w jednej z drużyn - wszyscy są przekonani że na brak ofert nie będzie mógł narzekać.

Ostatnim sportowym akcentem był pojedynek All Star Game . czyli meczu gwiazd. Drużyny złożone z graczy nominowanych do wyróżnień indywidualnych w tej edycji JLF stanęły na wprost siebie i starły się w pojedynku który miał charakter pokazowy. Przed samym meczem wszyscy zawodnicy biorący w nim udział zostali obdarowani przez Burmistrza Jędrzejowa pamiątkowymi medalami. Mecz był naprawdę dobry ale zdecydowane zwycięstwo stało się udziałem drużyny reprezentującej pierwszą ligę.

Po dwugodzinnej przerwie potrzebnej na przygotowanie się do uroczystej gali, wszyscy zawodnicy, kibice i goście spotkali się w Centrum Kultury na gali kończącej VII edycję Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

W trakcie gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach i są poprzedzane multimedialną zapowiedzią przygotowaną przez organizatorów. Początek gali to oczywiście powitanie wszystkich zaproszonych i przybyłych gości oraz osób wspomagających organizację ligi.

Szczególne podziękowania należały się dla sponsorów którzy w tym roku wspierali JLF. Firmy takie jak: FOOTBALL CENTER - Mariusz Glita, PRONETEUS, STYROLANDIA - Rafał Pełka i Tomasz Frej, MAR-TOM, PAKDRÓB - Mateusz Pakuła, SANITAR - Mirosław Skrobich, SOCCER CITY - Maciej Poczęty i Michał Stawiak, PIEKARNIA ŚWIERKOWSCY - Łukasz Świerkowski, EMARKECIK - Tomasz Kwiecień, Piotr Stolarczyk, ENDORFINA - Marcin Wawer i Piotr Blicharski, LGD .Gryf., Sielsko Na Wygodzie - Marcin Kałka, MARTEX - Łukasz Skóra, Punkt Sprzedaży NC+ - Agnieszka Poczęty, ŚZPN, KIELECKI FUTBOL - Jaromir Kruk, Formacja Taneczna EKS-tremum, SDF Jędrzejów i Aktywna Kazimierza.pl zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za wspieranie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w osobach wiceprezesa Pana Sławomira Trybka oraz rzecznika prasowego i członka zarządu Grzegorza Figarskiego złożyli na ręce Burmistrza Miasta Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka pamiątkowy grawer za wspieranie sportu w regionie.

Dodatkowo w tym roku Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ufundował statuetki dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika I ligi oraz puchary dla zdobywcy pucharu ligi oraz mistrza JLF.

Wszystkie drużyny biorące udział w minionej edycji niezależnie od uzyskanego wyniku sportowego otrzymały pamiątkowe statuetki upamiętniające ich występ w JLF.

Również dla sędziów którzy podjęli się trudnego zadania bycia rozjemcami w tej edycji JLF wręczono pamiątkowe statuetki. W tym roku sędziowali: Tomasz Kondrak, Maksym Stelmaszczyk, Tomasz Lasota, Przemysław Białacki.

Mistrzem VII edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna Simset.Net. Wicemistrzem drużyna Boca Juniors, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Elmar. Mistrzem II Ligi JLF został Sanitar Lasków, drugie miejsce zajęli Legioniści, a trzecie X-Plosion i to te drużyny uzyskały awans do najwyższej grupy rozgrywkowej. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny : Vamos Sędziszów, Slums Attack i LZS Miąsowa.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w roku ubiegłym, rozgrywany był Puchar Ligi, w którym tryumf odnotowała drużyna Elmar.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 30 bramkami został Kamil Woliński (Simset.Net). W II Lidze z 35 trafieniami Grzegorz Bystrowski (JRG Jędrzejów). Najlepszym bramkarzem I ligi został Dawid Zimny (Simset.Net), zaś najlepszym w II lidze był Tomasz Rybiński (Simset.Net II). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano zawodnika Simset.Net, Kamila Wolińskiego, który do nagrody dla najlepszego snajpera dorzucił nagrodę dla MVP. Najlepszym zawodnikiem w II lidze zdaniem kapitanów był Tomasz Iwański (Legioniści).

Prowadzona była również Liga typerów. Typować można było tylko mecze JLF. W zabawie tej wzięło udział 37 osób. Najlepszym typerem okazał się Hubert Pietrasiewicz, drugi był Radosław Piasecki, a trzeci Michał Stępień.

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek. Była nią drużyna Crazy Sport.

Przed galą kończącą zmagania w VII edycji JLF na stronach internetowych ligi odbył się konkurs na najładniejszą bramkę JLF. Przez kilka dni można było głosować na jedną z 11 najładniejszych bramek VII edycji JLF. Bramki na które głosowano można było zgłaszać poprzez email. Wszystkie zgłoszone bramki trafiły pod głosowanie.

Zdaniem głosujących najładniejszą bramkę zdobył Rafał Krzysztofik (Simset.Net), drugie miejsce przypadło dla Łukasza Lecha (LZS Goleniowy), a trzecie dla Patryka Mackiewicza (Elmar II).

2016-02-26: Wyniki nominacji!

Przedstawiamy wyniki głosowania kapitanów drużyn na MVP i najlepszego bramkarza I i II Ligi JLF w sezonie 2015/16. W wynikach wykasowane są punkty jakie zdobyli nominowani zawodnicy. Punkty te będą udostępnione dopiero po gali.

Wyniki nominacji pełnepdf

2016-02-23: Nominowani.

W głosowaniu na MVP i Najlepszego Bramkarza w I i II Lidze JLF, przeprowadzonego wśród drużyn grających w tegorocznej edycji wyłoniono osoby nominowane do tych nagród. Zawodnicy Ci zagrają w meczu gwiazd który odbędzie się w najbliższą sobotę jako zwieńczenie zmagań sportowych.
MECZ GWIAZD - All-Star Game
1 LIGA       2 LIGA
MVP
Karpiński Aleksander (Boca Juniors)   Butenko Dominik (JRG Jędrzejów)
Owczarek Jarosław (Elmar)   Bystrowski Grzegorz (JRG Jędrzejów)
Szewczyk Dominik (FC Young Boys)   Iwański Tomasz (Legioniści)
Woliński Kamil (Simset.Net)   Kulesza Patryk (Sanitar Lasków)
Zygan Rafał (Drink Team)   Mackiewicz Patryk (Elmar II)
Najlepszy Bramkarz
Rybiński Paweł Czarni Zamoście)   Puchrowicz Adam (Legioniści)
Zimny Dawid (Simset.Net)   Rybiński Tomasz (Simset.Net II)
Król strzelców
Harłap Przemysław (Reymonta)   Kośmider Patryk (Simset.Net II)

Najlepszymi strzelcami zostali jedni z nominowanych w kategorii MVP co oznacza że w meczu gwiazd wystąpi kolejny zawodnik z listy najlepszych snajperów.

2016-02-23: Start konkursu na najładniejszą bramkę JLF 2015/16

Można już głosować w konkursie na najładniejszą bramkę JLF w sezonie 2015/2016. Wszystkie zgłoszone bramki znalazły się w konkursie, a ich kolejność jest przypadkowa. Nagrody w konkursie sponsoruje Soccer City. Przewidziane są również nagrody dla osób które będą głosować. Zostaną one wylosowane na gali kończącej obecny sezon. Głosować mogą tylko zalogowani zawodnicy grający w naszej lidze tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Głosowanie tak jak rok temu będzie w tempie ekspresowym - potrwa tylko do piątku 26 lutego 2016 roku do godziny 23:00. W ostatnim dniu głosowania czyli w piątek wyniki zostaną ukryte aby zapewnić choć niewielką niespodziankę na gali.

2016-02-22: Sanitar Lasków mistrzem II ligi!.

Trzynastą kolejkę Jędrzejowskiej Ligi Futsalu zainaugurowało spotkanie pomiędzy Quickpack LZS Skroniów, a drużyną LZS Goleniowy. Mecz zakończył się wygraną 4:2 drużyny ze Skroniowa. Pierwszy półfinał Pucharu JLF, to spotkanie drużyn FC Young Boys i Simset.Net. Do finału awansował FC Young Boys, który pokonał Simset 2:0. To była pierwsza i ostatnia porażka drużyny Simset.Net w tym sezonie. W drugim półfinale ekipa z Reymonta, dzielnie walczyła, ale do finału awansował Elmar wygrywając 9:2. W drugiej lidze doszło do kilku ciekawych spotkań. Legioniści dostali szansę odegrać się za odpadnięcie z pucharu JLF, na drugiej drużynie Elamru. Spotkanie było bardzo wyrównane, bramkę na wagę trzech punktów zawodnicy z "L" na piersi strzelili w ostatniej minucie. Spotkanie zakończyło się 2:1 dla Legionistów. Tego samego dnia drużyna Legionistów rozegrała zaległe spotkanie z Sanitarem Lasków, jak się później okazało, było to spotkanie o tytuł mistrzowski drugiej ligi. Sanitar Lasków pokonał Legionistów 3:1 i to właśnie oni zdobyli mistrzostwo drugiej ligi. Sanitar w niedzielę przypieczętował mistrzostwo wygrywając z Collected Team 12:0. W pierwszej lidze Boca Juniors wygrała z FC Young Boys 7:5. Dzięki temu zwycięstwu Boca zapewniła sobie wicemistrzostwo pierwszej ligi.

2016-02-18: Startujemy z Najładniejszą Bramką JLF 2015/16.

Przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najładniejszą bramkę tej edycji JLF. Zgłoszenia dokonujemy drogą mailową na adres: liga@futsal-jedrzejow.pl do niedzieli 21.02.2016 do godziny 20:00. W temacie podajemy: Zgłoszenie do Najładniejszej Bramki JLF 2015/16. W treści zaś podajemy strzelca bramki, w jakim meczu, datę meczu i minutę zdobytej bramki. Spośród zgłoszonych bramek wybrane zostanie kilka tych które najczęściej będą się pojawiać w propozycjach. Dopiero spośród tych bramek będzie można wybierać najładniejszą bramkę poprzez głosowanie na naszej stronie. Przewidziane są pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych miejsc. W ostatnich dniach głosownia wyniki zostaną ukryte - zostaną ogłoszone i odsłonięte dopiero na gali kończącej ten sezon. Start głosowania przewidujemy w poniedziałek 22.02.2016 w godzinach wieczorowych.

2016-02-15: Simset.Net mistrzem!

Dwunastą kolejkę Jędrzejowskiej Ligi Futsalu rozpoczął mecz pomiędzy drużyną Zadory Wodzisław i Concordii, lepsi okazali się ci pierwsi wygrywając spotkanie 1:0. W pierwszym meczu pucharowym JLF pewne zwycięstwo odnotowała drużyna Simset.Net wygrywając 7:2 z Boca Juniors. Drugi mecz pucharowy to konfrontacja Elmaru z drużyną Vamosu Sędziszów. Do dalszej rundy awansował Elmar, który wygrał spotkanie 7:0. W drugiej lidze Legioniści, pomimo tego, że grali bez żadnego zawodnika na ławce, pewnie pokonali LZS Goleniowy 9:0. Niedziela przyniosła mecz na samym szczycie. Lider pierwszej ligi Simset.Net na parkiecie stawił czoła drużynie Elmaru. Od samego początku spotkanie było emocjonujące i stało na wysokim poziomie, bramek również nie brakowało. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Simsetu i to właśnie oni po ostatnim gwizdku mogli się już cieszyć, ze zdobycia tytułu mistrzowskiego JLF 2015/2106.

2016-02-08: 11 kolejka

Jedenastą kolejkę Jędrzejowskiej Ligi Futsalu rozpoczął mecz pomiędzy drużynami Simset.Net II a drużyna Elamru II. Spotkanie stało na wysokim poziomie, bramek i emocji nie brakowało. Po końcowym gwizdku to drużyna Simsetu II cieszyła się ze zdobycia trzech punktów, mecz zakończył się wynikiem 4:3. Drużyna Skaut po bardzo interesującym meczu wygrała 9:7 z drużyną LZS Miąsowa. W pierwszym meczu pucharowym JLF FC Young Boys pokonałi drużynę Skaut 3:2 i awansowali do dalszej rundy. Drugie spotkanie pucharowe, to konfrontacja Elmaru II z drużyną Reymonta, do samego końca było bardzo emocjonalnie, do dalszej rundy przeszła ekipa Reymonta, wygrywając 5:4. Drużyna JRG rozniosła LZS Goleniowy 20:4, trzeba zaznaczyć, że 14 bramek zdobył Grzegorz Bystrowski.

2016-02-02: 10 kolejka

Dziesiątą kolejkę Jędrzejowskiej Ligi Futsalu rozpoczął mecz pomiędzy drużyną Vamos Sędziszów, a drużyną Aspen, po pierwszej połowie niespodziewanie prowadził Aspen 3:0, lecz po zmianie stron inicjatywę przejęli zawodnicy Vamosu i ostatecznie wygrali 5:4. W drugiej lidze JRG Jędrzejów, nie zwalnia tempa i wysoko pokonuję drużynę Quickpack LZS Skroniów 7:2. Czarni Zamoście w 1/8 pucharu JLF zmierzyli się z drużyna Elmaru, od samego początku emocji nie brakowało. Tempo spotkanie dyktowali zawodnicy Elmaru, którzy kontrolowali przebieg całego spotkania. Do następnej rundy awansował Elmar, wygrywając 4:2. W drugim spotkaniu pucharowym Vamos Sędziszów wygrał 5:1 z drużyną Collected Team. Do kolejnego walkowera doszło w drugiej lidze, na mecz z Legionistami nie stawiła się drużyna Koroniarzy. Bez większego wysiłku Legioniści dopisują sobie trzy punkty w tabeli, której są liderem. Elmar w tej kolejce rozegrał również spotkanie ligowe z drużyną Skaut. Elmar prowadził 4:0, lecz po chwili rozluźnienia, zrobiło się 4:3 i na 50 sekund do końca spotkania, zawodnicy Elmaru grali w osłabieniu, ponieważ jeden z ich zawodników dostał dwie zółte kartki, w konsekwencji czerwoną i musiał opuścić boisko. Elmar dowiózł korzystny wynik do końca meczu i zgarnął trzy cenne punkty.

2016-01-25: 9 kolejka

Dziewiątą kolejkę Jędrzejowskiej Ligi Futsalu rozpoczął mecz pomiędzy drużyną Simset.Net, a drużyną Zadory Wodzisław. Wielkiej niespodzianki nie było i wysoką wygraną zafundowali swoim sympatykom zawodnicy Simsetu wygrywając 11:1. Natomiast do sporej niespodzianki doszło w meczu Elmaru II z drużyna Simset III Muravia, nikt się nie spodziewał, ale waleczni zawodnicy Simsetu III zremisowali z juniorami Elmaru 2:2. W 1/8 pucharu JLF doszło do spotkania się drużyny Boca Juniors i JRG Jędrzejów. Strażacy bardzo długo dotrzymywali tempa drużynie z pierwszej ligi, lecz w końcówce, już zabrakło sił i to Boca gra dalej w pucharze. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Boca Juniors 8:4. W drugim spotkaniu pucharowym Drink Team zmierzył się z drużyną Simset.Net. Do dalszej fazy pucharowej awansował Simset wygrywając 1:0. W drugiej lidze drużyna Legionistów po pierwszej połowie przegrywała z Quickpack LZS Skroniów 2:3, lecz po zmianie stron zawodnicy z "L" na piersi mocno przycisnęli i niekorzystny wynik zmienili, na swoją korzyść. Mecz zakończył się wynikiem 8:3 dla Legionistów.

2016-01-11: 7 kolejka

Za nami siódma kolejka Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych meczy, nagłych zwrotów akcji, dramaturgii, czy bramek w ostatnich sekundach meczu. Zacznijmy od pierwszej ligi. Najciekawiej zapowiadającym się meczem przed tą kolejką był pojedynek Reymonta z Simset.Net i chyba nikogo nie zawiódł. Mecz toczony był w szybkim tempie, obie drużyny bardzo dobrze zagrały w defensywie, stąd pierwsza bramka padła dopiero w 20 minucie. Zdobyła ją drużyna Simsetu i już do końca nie oddała prowadzenia, podwyższając jeszcze wynik na 2:0 pod koniec spotkania. Bardzo zacięty mecz, obfitujący w dużą ilość bramek mogli obejrzeć kibice gdy na parkiecie pojawiły się drużyny Zadory Wodzisław i Drink Team. Po 10 minutach drużyna Drink team prowadziła już 4:1 i nikt nie spodziewał się jeszcze emocji w tym meczu. Jednak w 16 minucie było już 4:4 i Zadora wróciła do gry. Kilka sekund przed końcem meczu było 6:6, lecz drużyna Zadory Wodzisław miała na swoim koncie już trzy faule i kolejny oznaczał przedłużony rzut karny. Równo z syreną zawodnik Drink Team został sfaulowany i jego drużyna stanęła przed szansą zgarnięcia trzech punktów. Na dziesiątym metrze piłkę ustawił Rafał Zygan i wykorzystał sytuację zdobywając siódmą bramkę dla swojej drużyny. Niewiele brakowało aby pierwsze punkty w tym sezonie zdobyła drużyna Slums Attack. Na minutę przed końcem meczu prowadziła 2:1 z Aspenem, który w ciągu ostatnich 60 sekund odwrócił losy meczu, zdobywając dwie bramki. Po 3:0 swoich przeciwników pokonały ekipy Skautów i FC Young Boys, zaś Boca Juniors i Elmar rozgromiły swoich rywali. W drugiej lidze też się działo. Juniorzy Elmaru w meczu z Crazy Sport prowadzili w 13 minucie już 4:0. W 25 minucie wynik był już 4:4, lecz Elmar II zdołał jeszcze odpowiedzieć jedną bramką i zgarnął trzy punkty. JRG Jędrzejów i Sanitar Lasków wygrały swoje mecze po 3:1. Ostre strzelanie urządziły sobie ekipy Legionistów, X-Plosion i Simset.Net II gromiąc swoich rywali, zaś Simset III Muravia pokonał Quickpack LZS Skroniów 3:2. Zapraszamy już w najbliższy weekend na ósmą kolejkę JLF w której odbędzie się kilka szlagierów: FC Young Boys - Simset.Net, Drink Team - Elmar, Elmar II - Legioniści, Simset.Net II - Sanitar Lasków czy bratobójczy pojedynek X-Plosion - Elmar II. Te mecze trzeba koniecznie zobaczyć. Zapraszamy !!!

2016-01-04: 6 kolejka - Świąteczne spustoszenie...

Szóstą kolejkę Jędrzejowskiej Ligi Futsalu rozpoczął mecz pucharowy pomiędzy drużyną Drink Team, a Dragonami. Wielkiej niespodzianki nie było i do dalszej fazy pucharowej awansował Drink Team wygrywając 15:3. W drugim spotkaniu pucharowym Czarni Zamoście pokonali 3:1 drużynę Quickpack LZS Skroniów. Drużyna X-Plosion nie zwalnia tempa, w tej kolejce pokonując 4:2 Crazy Sport awansowała na fotel lidera. Po bardzo emocjonującym spotkaniu drużyna FC Young Boys pokonuje drużynę Reymonta 5:4. Sporą niespodzianką można nazwać remis 2:2 Legionistów z drużyną JRG Jędrzejów, ale również spotkanie niepokonanej drużyny Simset.Net, która musiała się podzielić punktami z Czarnymi Zamoście, wynik końcowy 3:3. Zarówno w pierwszej lidze, jak i drugiej, w tej kolejce doszło do walkowerów. W pierwszej lidze, po raz drugi w tym sezonie na parkiecie nie pojawiła się drużyna LZS Miąsowa, a w drugiej Collected Team.

2015-12-21: 5 kolejka - Dwa sezony bez przegranego meczu

Piątą kolejkę Jędrzejowskiej Ligi Futsalu rozpoczął mecz pucharowy pomiędzy drużyną Koroniarzy, a zespołem JRG Jędrzejów. Do dalszej fazy pucharowej awansował JRG wygrywając 9:4. W sobotę doszło do kilku ciekawych spotkań. W pierwszym Boca Juniors zmierzyła się z Elmarem. Pierwsza połowa należała do Elmaru, który po syrenie kończącej pierwsze 15 minut, schodził na przerwę prowadząc 2:0. Na początku drugiej połowy Elmar dołożył trzecią bramkę. Potem Boca przystąpiła do ataków, co przyniosło im dwie bramki. Do samego końca emocji nie brakowało i podbramkowych sytuacji, zarówno w jedną, jak i w drugą stronę, lecz wynik już nie uległ zmianie i Elmar zgarnął trzy punkty wygrywając spotkanie 3:2. Mistrz drugiej ligi ubiegłej edycji JLF, drużyna Simset.Net II w tej kolejce na parkiecie zmierzył się z drużyną Legionistów. Spotkanie było bardzo wyrównane i stało na wysokim poziomie. Jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy z "L" na piersi, lecz na samym początku drugiej połowy rezerwy Simsetu zdobyły zasłużoną bramkę na 1:1. W ostatniej minucie drugiej połowy Legioniści zdobyli drugą bramkę, drużynie Simset.Net II już zabrakło czasu na zdobycie wyrównującej bramki i musieli przełknąć gorycz porażki. Trzeba jednak zaznaczyć, że Simset.Net II nie przegrał meczu przez ostatnie dwa sezony. W niedzielę pierwsza drużyna Simsetu pewnie pokonała Vamos Sędziszów 6:2. Ostatnie spotkanie w niedzielę, to mecz pucharowy, w którym Collected Team pokonał Simset III Muravia 3:1 i awansował do kolejnej rundy.

2015-12-14: 4 kolejka.

Tradycyjnie pierwsze mecze rozgrywane zarówno w sobotę jak i w niedzielę w trakcie czwartej kolejki JLF były spotkaniami pucharowymi. Pewne zwycięstwa w tych pojedynkach odnotowały wyżej notowane drużyny Boca Juniors i Vamos Sędziszów i to one przechodzą do kolejnej fazy rozgrywek. W pierwszej lidze na uwagę zasługuje pierwsze zwycięstwo drużyny Czarni Zamoście, oraz bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy drużynami Skaut i Reymonta. Skauci prowadzili do przerwy 3:1 i wydawało się że doświadczona ekipa "dowiezie" ten wynik do końca spotkania. Jednak zawodnicy Reymonta nie pozwolili na radość w ekipie Skautów i ostatecznie pokonali ich w stosunku 5:3. W drugiej lidze mianem niespodzianki można określić porażkę JRG Jędrzejów z Simset III Muravia.

2015-12-12: Zostaliśmy darczyńcami!.

Jędrzejowska Liga Futsalu, została jednym z darczyńców, w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki w rejonie Jędrzejów. W ostatnim weekendzie, zbierano artykuły spożywcze i chemiczne, przynoszone przez drużyny. Równocześnie, prowadzono wewnętrzną zbiórkę pieniędzy, udało się nam zebrać 813.79 zł - za całość tej kwoty kupiono brakujące rzeczy dla wybranej rodziny. Łącznie spakowano 16 dużych kartonów z artykułami spożywczymi, chemicznymi i odzieżą które zostaną dostarczone obdarowanej rodzinie. Całej społeczności JLF, bardzo dziękujemy, za okazane wsparcie naszej wspólnej inicjatywy.

2015-12-09: Czterdzieści bramek FC Young Boys.

Trzecią kolejkę Jędrzejowskiej Ligi Futsalu rozpoczął mecz pucharowy pomiędzy Crazy Sport, a FC Young Boys. Wielkiej niespodzianki nie było i do dalszej fazy awansowała drużyna FC Young Boys, wygrywając 16:2, lecz to nie koniec festiwalu strzeleckiego FC Young Boys, ponieważ w niedzielę rozegrali dwa spotkania ligowe. Najpierw pokonali Drink Team 9:3, a w spotkaniu zamykającym III kolejkę JLF wygrali z drużyną Slums Attack 15:2. W drugiej lidze po bardzo emocjonującym spotkaniu Dragoni pokonali 5:4 drużynę Koroniarzy. W pierwszej lidze doszło do pojedynku na szczycie pomiędzy drużynami Skaut i Simset.Net. Obydwie drużyny do tej pory nie zaznały smaku porażki. Jako pierwsi po tej kolejce poczuli tą gorycz Skauci, którzy ulegli 1:6 Simsetowi. Wzmocniony Sanitar Lasków , po trzymającym do samego końca w emocjach spotkaniu pokonał Elmar II 2:1. Natomiast pierwsza drużyna Elmaru wysoko pokonała Czarnych Zamoście 7:2. W niedzielnym spotkaniu pucharowym drużyna Legionistów pewnie pokonała 6:1 LZS Miąsowa i awansowała do dalszych rozgrywek.

2015-11-23: Pierwsza kolejka.

W dniu 21 listopada rozpoczęła się kolejna, już VII edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Pierwszym meczem jaki się odbył był pojedynek o Super Puchar Ligi Jędrzejowskiej pomiędzy mistrzem z poprzedniej edycji Elmarem, a finalistą Pucharu Ligi drużyną Boca Juniors. Nieznacznie lepszy w tym meczu okazał się Elmar, wygrywając 2:1. Wcześniej Burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek uroczyście otworzył JLF symbolicznym pierwszym kopnięciem piłki. Przed meczem o Super Puchar, jak i w przerwie i po meczu odbyły się pokazy taneczne grupy EKS-Tremum. Po wręczeniu Super Pucharu przez Pana Burmistrza rozpoczęła się pierwsza kolejka ligi.

2015-11-20: Inauguracja JLF 2015/2016.

Zaprasamy wszystkich fanów futsalu i nie tylko na inaugurację Jędrzejowskiej Ligi Futsalu 2015/2016. To już siódma edycja ligi. W pierwszym dniu, prócz zmagań sportowych będziemy mogli podziwiać pokazy taneczne dziewczyn z EKS-Tremum. Tradycyjnie już pierwszym meczem będzie potyczka o Superpuchar JLF zeszłorocznego mistrza - Elmaru, z finalistą Pucharu Ligi - Boca Juniors.

2015-11-19: Zmiany w regulaminie.

Na spotkaniu kapitanów poruszone zostały tematy związane z potrzebą zmiany regulaminu. Zmiany dotyczą zakazu gry w dresach jak również porządku w szatniach i są to odpowiednio Rozdz. II pkt 12 i Rozdz. VII pkt 4 regulaminu. Prosimy kapitanów drużyn o przekazanie zmian zawodnikom.

2015-11-16: Terminarz rozlosowany.

Po spotkaniu z kapitanami mamy już terminarz. Aktualny terminarz znajduje się w dziale Multimedia->pobierz .

2015-11-12: Spotkanie kapitanów w poniedziałek.

W najbliższy poniedziałek 16.11.2015 o godzinie 20:00 w Pubie Sycylia odbędzie się spotkanie kapitanów oraz losowanie terminarza JLF na sezon 2015/2016. Zapraszamy kapitanów, kierowników, przedstawicieli drużyn, którzy mają ochotę uczestniczyć w tym losowaniu. Będzie także możliwość przekazania nam dokumentów oraz jeśli będą jakieś niejasności to będzie również szansa dopytać o szczegóły. Zapraszamy i prosimy o punktualność.

2015-10-28: VII Edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

Zaczynamy! Od dziś oficjalnie ruszamy z organizacją VII edycji JLF. Najważniejsze to:
  • Zgłoszenie drużyn które grały w zeszłym roku polega na opłaceniu wpisowego (300zł) do 9.11.2015r.
    Opłatę dokonujemy na konto jak rok temu: mBank: 95 1140 2004 0000 3202 7485 4263 podając w tytule nazwę drużyny.
  • Nowe chętne drużyny zgłaszają się przez formularz na stronie www.
  • Listy zgłoszeniowe generujemy poprzez www, podpisujemy i dostarczamy do 16.11.2015r.
  • W trakcie ligi zostanie rozegrany Puchar Ligi JLF.
Poniżej znajduje się regulamin oraz inne dokumenty z którymi warto się zapoznać. Jeśli ktoś będzie miał jakieś uwagi lub sugestie to prosimy o przesłanie ich na e-mail

Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2015-02-28: Zakończenie JLF 2014/15

W ostatni piątek w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród zakończonej już VI edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. W wypełnionej po brzegi sali kinowej Centrum Kultury zebrali się sponsorzy, organizatorzy, zawodnicy i kibice Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Podczas trwającej dwie godziny gali, zebrani mogli obejrzeć świetnie przygotowany przez organizatorów materiał filmowy i poznać laureatów nagród indywidualnych jak i drużynowych. Zaprezentowano również sponsorów, ludzi którzy pomagają przy organizacji ligi. Z zadowoleniem trzeba stwierdzić, że z roku na rok jednych i drugich przybywa. Dzięki temu JLF jest organizowana coraz lepiej i przez wielu uważana za najlepszą ligę Futsalu w naszym województwie.
Czas na przedstawienie wygranych sezonu 2014/2015. Mistrzem VI edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została już po raz trzeci drużyna Elmaru. Wicemistrzem drużyna Blaugrany, a na trzecim miejscu Legioniści.
Mistrzem II Ligi JLF został Simset.Net II, drugie miejsce zajęła Zadora Wodzisław, a trzecie Czarni Zamoście.
Z pierwszej ligi spadają trzy drużyny : PSG, Concordia i Slums Attack. Awans do I Ligi uzyskały : Zadora Wodzisław, Czarni Zamoście i Aspen.
Podczas rozgrywek ligowych rozgrywany był Puchar Ligi, który ostatecznie zdobyła drużyna Legionistów.
Najlepszych strzelców ligi w tym roku było kilku. W I Lidze trzech zawodników zdobyło po 22 bramki : Grzegorz Brożek (Vamos Sędziszów), Tomasz Iwański (Legioniści) i Kamil Woliński (Simset.Net). W II Lidze dwóch zdobyło po 29 bramek : Patryk Mackiewicz (Elmar II) i Piotr Pasteczka (Zadora Wodzisław).
Najlepszym bramkarzem I ligi został Paweł Rybiński (Blaugrana)