1
wybierz sezon:

Archiwum

najstarsze | starsze | trochę starsze | młodsze | ciut młodsze | najmłodsze

2020-02-23: Zakończenie sezonu 2019/20.

W sobotę 22 lutego 2020 roku w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 18:00 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia XI edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Gospodarzem imprezy i jednocześnie największym jej mecenasem jest niezmiennie od początku istnienia Gmina Jędrzejów poprzez osobę Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka. W tej edycji liga gra na hali popularnego Konarskiego a wszystko to jest zasługą Starosty Jędrzejowskego Pana Pawła Faryny.

Przed samą ceremonią wręczenia nagród i zakończenia Jędrzejowskiej Ligi Futsalu miały miejsce jeszcze wydarzenia sportowe. Jako pierwsi na parkiet wybiegli najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej z Football Academy Jędrzejów którzy zaprezentowali się publiczności z jak najlepszej strony rozgrywając ze sobą zacięte boje.

Od godziny 14:00 na hali w której rozgrywała swe mecze liga odbył się finał Pucharu Ligi w którym na wprost siebie stanęły drużyny Simset.Net i Elmar. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Simset.Net wygrywając po serii rzutów karnych.

Kolejny pojedynek to mecz pomiędzy drużynami Organizatorów oraz drużyny złożonej z Sędziów i Sponsorów. W spotkaniu tym wynik nie był najważniejszy.

Ostatnim sportowym akcentem był pojedynek All Star Game - czyli meczu gwiazd. Drużyny złożone z graczy nominowanych do wyróżnień indywidualnych w tej edycji JLF stanęły na wprost siebie i starły się w pojedynku który miał charakter towarzyski. Przed samym meczem wszyscy zawodnicy biorący w nim udział zostali obdarowani pamiątkowymi statuetkami. Mecz był naprawdę dobry i zakończył się zwycięstwem drugiej ligi 7:5.

Wszystkie wydarzenia sportowe urozmaicone zostały przez pokazy taneczne Formacji Eks-tremum, Parada i SDF.

Po przerwie potrzebnej na przygotowanie się do uroczystej gali, wszyscy zawodnicy, kibice i goście spotkali się w Centrum Kultury na gali kończącej XI edycję Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

W trakcie gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach i są poprzedzane multimedialną zapowiedzią przygotowaną przez organizatorów. Początek gali to oczywiście powitanie w imieniu gospodarza imprezy i jednocześnie największego jej mecenasa - Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka oraz Starosty Jędrzejowskiego Pana Pawła Farynę - wszystkich zaproszonych i przybyłych gości oraz osób wspomagających organizację ligi.

Szczególne podziękowania należały się dla sponsorów którzy w tym roku wspierali JLF. Firmy takie jak: Football Center - Mariusz Glita, Proneteus, Mar-Tom, Sanitar - Mirosław Skrobich, Soccer City - Maciej Poczęty i Michał Stawiak, Piekarnia Świerkowscy - Łukasz Świerkowski, NAOMI - Tomasz Matuszewski, Ubezpieczenia Tomasz Klamka, emarkecik.pl - Tomasz Kwiecień, Branch Media, PAKDRÓB - Mateusz Pakuła, Bar Staromiejski - Michał Smolarczyk, LGD "Gryf", Football Academy, La Malanga Dance Group, Formacja Taneczna EKS-tremum i SDF Jędrzejów zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za wspieranie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Wszystkie drużyny biorące udział w minionej edycji niezależnie od uzyskanego wyniku sportowego otrzymały pamiątkowe statuetki upamiętniające ich występ w JLF.

Również dla sędziów którzy podjęli się trudnego zadania bycia rozjemcami w tej edycji JLF wręczono pamiątkowe statuetki. W tym roku sędziowali: Tomasz Kondrak, Tomasz Żołądek, Michał Molenda, Dominik Wrona, Mateusz Pęcherz, Andrzej Śliwa, Tomasz Olszak i Hubert Zięba.

Mistrzem X edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna Elmar. Wicemistrzem drużyna Simset.Net, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Boca Juniors. Mistrzem II Ligi JLF została drużyna Simset.Net II, drugie miejsce zajęła drużyna Sanitar Lasków, a trzecie Wola Tesserowa. Awans do I Ligi w nowym sezonie wywalczyła oprócz Sanitaru Lasków i Woli Tesserowej drużyna RKM Dywizjon. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny: Aspen, Active Sędziszów i Zadora Wodzisław.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w roku ubiegłym, rozgrywany był Puchar Ligi, w którym tryumf odnotowała drużyna Simset.Net.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 27 bramkami został Kamil Woliński (Simset.Net). W II Lidze z 27 trafieniami Przemysław Stępień (Wola Tesserowa). Najlepszym bramkarzem I ligi został Dawid Zimny (Simset.Net), zaś najlepszym w II lidze był Tomasz Rybiński (Simset.Net II). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano zawodnika Simset.Net, Kamila Wolińskiego a najlepszym zawodnikiem w II lidze zdaniem kapitanów był Przemysław Stępień (Wola Tesserowa).

Prowadzona była również Liga typerów. Typować można było tylko mecze JLF. W zabawie tej wzięło udział ponad 100 osób. Najlepszym typerem okazali się Mariusz Glita i Radosław Piasecki którzy zajęli jednocześnie pierwsze miejsce zdobywając identyczną ilość punktów, trzeci był Dawid Karyś.

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek (w przypadku remisu w tej statystyce decydowała jak najmniejsza liczba fauli). Była nią drużyna Czarni Zamoście.

Przed galą kończącą zmagania w XI edycji JLF na stronach internetowych ligi odbył się konkurs na najładniejszą bramkę JLF. Przez kilka dni można było głosować na jedną z najładniejszych bramek XI edycji JLF. Bramki na które głosowano można było zgłaszać poprzez email.

Zdaniem głosujących najładniejszą bramkę zdobył Krzysztof Szymański (Simset.NeXt), drugie miejsce przypadło dla Sylwestra Zapały (Skaut), a trzecie dla Damiana Bieleckiego (Elmar Plus II).2020-02-19: Mecz gwiazd.

W głosowaniu na MVP i Najlepszego Bramkarza w I i II Lidze JLF, przeprowadzonego wśród drużyn grających w tegorocznej edycji wyłoniono osoby nominowane do tych nagród. Zawodnicy Ci zagrają w meczu gwiazd który odbędzie się w najbliższą sobotę jako zwieńczenie zmagań sportowych.

MECZ GWIAZD - All-Star Game
1 LIGA       2 LIGA
MVP
Paweł Jaskólski (Boca Juniors)   Konrad Budziński (Sanitar Lasków)
Jarosław Owczarek (Elmar)   Mateusz Fatyga (Simset.Net II)
Łukasz Radecki (Elmar)   Dawid Kośmider (Skaut II)
Tomasz Różański (Boca Juniors)   Miłosz Nazimek (Sanitar Lasków)
Krzysztof Szymański (Simset.NeXt)   Mateusz Stępień (Wola Tesserowa)
Najlepszy Bramkarz
Damian Gala (Elmar)   Karol Budziński (Sanitar Lasków)
Dawid Zimny (Simset.Net)   Wiktor Pak (Skaut II)
Król strzelców
Kamil Woliński (Simset.Net)   Przemysław Stępień (Wola Tesserowa)

Najlepszymi strzelcami zostali jedni z nominowanych w kategorii MVP co oznacza że w meczu gwiazd wystąpi kolejny nominowany zawodnik.

2020-02-16: Można głosować na najładniejszą bramkę JLF 2019/20

Można już głosować w konkursie na najładniejszą bramkę JLF w sezonie 2019/2020. Nagrodzone zostaną trzy bramki które zdobędą największą ilość głosów. Przewidziane są również nagrody dla osób które będą głosować. Zostaną one wylosowane na gali kończącej obecny sezon. Głosować mogą tylko zalogowani zawodnicy grający w naszej lidze tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Głosowanie potrwa do piątku 21 lutego 2020 roku do godziny 23:00. W ostatnich dniach głosowania wyniki zostaną ukryte aby zapewnić choć niewielką niespodziankę na gali.

2020-02-15: Wyniki nominacji!

Przedstawiamy wyniki głosowania kapitanów drużyn na MVP i najlepszego bramkarza I i II Ligi JLF w sezonie 2019/20. W wynikach wykasowane są punkty jakie zdobyli nominowani zawodnicy i znajdują się oni w kolejności alfabetycznej. Punkty te będą udostępnione dopiero po gali.

Wyniki nominacji pełnepdf

2020-02-10: Zgłoszenia do Najładniejszej Bramki sezonu.

Przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najładniejszą bramkę tej edycji JLF. Zgłoszenia dokonujemy drogą mailową na adres: liga@futsal-jedrzejow.pl do 14.02.2019 do godziny 15:00. W temacie podajemy: Zgłoszenie do Najładniejszej Bramki JLF 2019/20. W treści zaś podajemy strzelca bramki, w jakim meczu, datę meczu i minutę zdobytej bramki. Spośród zgłoszonych bramek wybrane zostanie kilka tych które najczęściej będą się pojawiać w propozycjach. Dopiero spośród tych bramek będzie można wybierać najładniejszą bramkę poprzez głosowanie na naszej stronie. Przewidziane są pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych miejsc. W ostatnich dniach głosownia wyniki zostaną ukryte - zostaną ogłoszone i odsłonięte dopiero na gali kończącej ten sezon. Start głosowania przewidujemy w sobotę 15.02.2019 w godzinach wieczorowych.

2019-11-30: Uwaga! Konkurs!

Konkurs Wszyscy kibice JLF a na pewno KS Naprzód Jędrzejów pamiętają Michała Smolarczyka. Z Jego inicjatywy wcielamy w życie Jego pomysł - Konkurs na najfajniejszą cieszynkę! Jednoosobowe jury w osobie Michała wybierze zwycięzcę spośród wszystkich cieszynek jakie zostaną zarejestrowane kamerą w tym sezonie. Rozstrzygnięcie konkursu - na gali JLF na koniec sezonu! Michał przewiduje nagrodę! Kto chce wziąć udział w tym konkursie - pamiętajcie aby ciesznka znalazła się w kadrze obiektywu!

2019-11-22: Zmiana nazwy.

Tuż przed startem rozgrywek drużna Wowowo zmienia swoją nazwę. Nowa nazwa to Czarni Zamoście - drużyna która ma na swoim koncie kilka sezonów w JLF.

2019-11-18: Zaczynamy!

Plakat Tegoroczna edycja JLF będzie wyjątkowa ponieważ po raz pierwszy zostanie rozegrana na innej hali sportowej. Dzięki Burmistrzowi Miasta Jędrzejów - Panu Marcinowi Piszczkowi oraz członkom zarządu powiatu, Staroście Jędrzejowskiemu Paweł Faryna, v-ce Staroście Maria Barańska, Renata Kawiorska, Jarosław Krawczyk i Tomasz Puchrowicz, w tym roku zagościmy na parkiecie hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie. Będzie to dla nas na pewno nowa okolicznść i musimy mocno się postarać aby udźwignąć organizację już jedenastej edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.
W niedzielę 17 listopada odbyło się spotkanie kapitanów na którym rozlosowano terminarz na nadchodzący sezon. Terminarz na sezon 2019/20 znajduje się w dziale Multimedia->pobierz.

2019-11-12: Skład ligi na sezon 2019/20

Znamy już obsadę drużyn na nadchodzący sezon. W tym sezonie zrezygnowały z udziału drużyny viGO! Quickpack Skroniów, JRG Jędrzejów, Rossonerii, Dream Team, Sepio Boys, CSKA Niespodzianka, Elmar II, Fortuna Sędziszów i White Devils a z powodu wykluczenia nie wystąpi też DzikTeam. Na ich miejsce pojawiły się nowe drużyny: RKM Dywizjon, Elmar Plus II, Wola Tesserowa, Zadora Wodzisław, Rothmansi, Wowowo, Reymonta II, Skaut II, Braders Team II i X-Plosion. Skład pierwszej ligi uzupełniła drużyny Activ Sędziszów, Aspen, FC Albatros i Zadora Wodzisław która zamieniła się miejscem za obustonną zgodą z Crazy Sport. Sanitar Lasków zgłosił rezerwy do II Ligi ale w ostatecznym rozrachunku nie zebrał ekipy na pierwszą ligę i zdecydował że wystąpi tylko jedna ekipa ale w drugiej lidze.
Spotkanie kapitanów połączone z losowaniem terminarza odbędzie się 15 listopada 2019 roku.

2019-10-22: XI Edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

Najważniejsze:
 • Wpisowe jak rok temu wyniesie 400zł(opłata startowa) + 100zł(kaucja na poczet kar za oddanie meczu walkowerem) co razem daje 500zł.
  Zgłoszenie drużyn które grały w zeszłym roku polega na opłaceniu wpisowego (500zł) do 4.11.2019r
  Opłatę dokonujemy osobiście u Skarbnika: Bartłomieja Struzika tel: 884-664-057.
 • Listy zgłoszeniowe generujemy poprzez www, podpisujemy i dostarczamy do 15.11.2019r.
Poniżej znajduje się regulamin oraz inne dokumenty z którymi warto się zapoznać. Jeśli ktoś będzie miał jakieś uwagi lub sugestie to prosimy o przesłanie ich na e-mail

Terminarz rozgrywek

doc pdf
       

Regulamin rozgrywek

doc pdf
       

Zawiadomienie o zmianie terminu

doc pdf

E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2019-10-14: Zapisy dla nowych drużyn

Zaczynamy! Od dziś oficjalnie ruszamy z organizacją XI edycji JLF.
Od dziś nowe chętne drużyny mogą zgłaszać się przez formularz na stronie www.
E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2018-02-23: Zakończenie sezonu 2018/19. Gala Jubileuszowa.

W sobotę 23 lutego 2019 roku w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 18:00 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia Jubileuszowej X edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Gospodarzem imprezy i jednocześnie największym jej mecenasem jest niezmiennie od początku istnienia Gmina Jędrzejów poprzez osobę Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka.

Przed samą ceremonią wręczenia nagród i zakończenia Jędrzejowskiej ligi futsalu miały miejsce jeszcze wydarzenia sportowe. Jako pierwsi na parkiet wybiegli najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej z Football Academy Jędrzejów którzy zaprezentowali się publiczności z jak najlepszej strony rozgrywając ze sobą zacięte boje.

Od godziny 14:00 na hali w której rozgrywała swe mecze liga odbył się finał Pucharu Ligi w którym na wprost siebie stanęły drużyny Simset.Net i Simset.NeXt. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Simset.Net wygrywając 4:1.

Kolejny pojedynek to mecz pomiędzy drużynami Organizatorów oraz drużyny złożonej z Sędziów i Sponsorów. W spotkaniu tym wynik nie był najważniejszy. Należy odnotować że w jednej z drużyn zagrał Starosta Jędrzejowski - Paweł Faryna i Przewodniczący Rady Miejskiej w Jędrzejowie - Robert Kruk.

Ostatnim sportowym akcentem był pojedynek All Star Game - czyli meczu gwiazd. Drużyny złożone z graczy nominowanych do wyróżnień indywidualnych w tej edycji JLF stanęły na wprost siebie i starły się w pojedynku który miał charakter towarzyski. Przed samym meczem wszyscy zawodnicy biorący w nim udział zostali obdarowani pamiątkowymi statuetkami. Mecz był naprawdę dobry i zakończył się remisem 3:3 .

Wszystkie wydarzenia sportowe urozmaicone zostały przez pokazy taneczne Formacji Eks-tremum i La Malanga Dance Group.

Po przerwie potrzebnej na przygotowanie się do uroczystej gali, wszyscy zawodnicy, kibice i goście spotkali się w Centrum Kultury na gali kończącej X edycję Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

W trakcie gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach i są poprzedzane multimedialną zapowiedzią przygotowaną przez organizatorów. Początek gali to oczywiście powitanie w imieniu gospodarza imprezy i jednocześnie największego jej mecenasa - Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka - wszystkich zaproszonych i przybyłych gości oraz osób wspomagających organizację ligi. Pierwszą prezentacją multimedialną na gali był film reportaż Jakuba Grada o X latach JLF.

Gościem specjalnym na gali była Minister sportu Pani Anna Krupka która udekorowała medaliami organizujących ligę.

Szczególne podziękowania należały się dla sponsorów którzy w tym roku wspierali JLF. Firmy takie jak: Football Center - Mariusz Glita, Proneteus, Mar-Tom, Sanitar - Mirosław Skrobich, Soccer City - Maciej Poczęty i Michał Stawiak, Piekarnia Świerkowscy - Łukasz Świerkowski, NAOMI - Tomasz Matuszewski, Ubezpieczenia Tomasz Klamka, emarkecik.pl - Tomasz Kwiecień, Branch Media, aktywnakazimierza.pl, LGD "Gryf", Football Academy, La Malanga Dance Group, Formacja Taneczna EKS-tremum i SDF Jędrzejów zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za wspieranie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Wszystkie drużyny biorące udział w minionej edycji niezależnie od uzyskanego wyniku sportowego otrzymały pamiątkowe statuetki upamiętniające ich występ w JLF.

Również dla sędziów którzy podjęli się trudnego zadania bycia rozjemcami w tej edycji JLF wręczono pamiątkowe statuetki. W tym roku sędziowali: Tomasz Kondrak, Maksym Stelmaszczyk, Michał Molenda, Dominik Wrona, Karol Maj, Mateusz Pęcherz, Andrzej Śliwa, Tomasz Olszak i Hubert Zięba.

Mistrzem X edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna Simset.Net. Wicemistrzem drużyna Elmar, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Boca Juniors. Mistrzem II Ligi JLF została drużyna Dziaba Dziaba, drugie miejsce zajęła drużyna Poweriron Black Squad, a trzecie Simset.Net II. Awans do I Ligi w nowym sezonie wywalczyła oprócz Dziaba Dziaba i Poweriron Black Squad drużyna CSKA Niespodzianka. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny: Sepio Boys, Reymonta i Braders Team.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w roku ubiegłym, rozgrywany był Puchar Ligi, w którym tryumf odnotowała drużyna Simset.Net.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 26 bramkami został Paweł Jaskólski (Boca Juniors). W II Lidze z 44 trafieniami Aleksander Karpiński (Dziaba Dziaba). Najlepszym bramkarzem I ligi został Dawid Zimny (Simset.Net), zaś najlepszym w II lidze był Tomasz Rybiński (Simset.Net II). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano zawodnika Simset.Net, Kamila Wolińskiego a najlepszym zawodnikiem w II lidze zdaniem kapitanów był Aleksander Karpiński (Dziaba Dziaba).

Prowadzona była również Liga typerów. Typować można było tylko mecze JLF. W zabawie tej wzięło udział ponad 100 osób. Najlepszym typerem okazał się Maksymilian Grabalski, drugi był Adrian Stępień, a trzeci Mateusz Sygut.

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek (w przypadku remisu w tej statystyce decydowała jak najmniejsza liczba fauli). Była nią drużyna Rossonerri.

Przed galą kończącą zmagania w X edycji JLF na stronach internetowych ligi odbył się konkurs na najładniejszą bramkę JLF. Przez kilka dni można było głosować na jedną z 10 najładniejszych bramek X edycji JLF. Bramki na które głosowano można było zgłaszać poprzez email.

Zdaniem głosujących najładniejszą bramkę zdobył Mateusz Sygut (FC Albatros), drugie miejsce przypadło dla Adriana Stefańskiego (White Devils), a trzecie dla Wiktora Skowronka (Poweriron Black Squad).

Jako że była to jubileuszowa X edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu ostatnią kategorią w jakiej wyróżniono zawodników była drużyna dekady. Zawodnikami X-lecia zostali: Andrzej Fendrych (najlepszy wychowawca młodzieży i mentor w historii JLF), Szczepan Bednarek (rozegrał najwięcej meczy w historii JLF), Kamil Woliński (zdobył najwięcej bramek w historii JLF), Łukasz Radecki (najbardziej utytułowany zawodnik w historii JLF), Dawid Zimny i Michał Nawrot (dwóch najlepszych bramkarzy w historii JLF - jury nie mogło rozstrzygnąć który bardziej zasługuje na ten tytuł więc zdecydowano o przyznaniu równorzędnej nagrody dla obu zawodników).

2019-02-13: Zapraszamy na Bal X-lecia JLF

Plakat Gorąco zachęcamy zawodników którzy grają lub kiedykolwiek grali w JLF, sponsorów i sympatyków Jędrzejowskiej Ligi Futsalu do udziału w Jubileuszowym Balu X-lecia JLF. Bal odbędzie się w sobotę 23 lutego 2019 (ostatki) w hotelu Andreovia około godz 20:00 (po gali zakończenia X edycji JLF w Centrum Kultury) Cena to 100zł od osoby. W cenie 2 gorące posiłki, zimna płyta, napoje bezalkoholowe, muzyka, ochrona imprezy. Impreza będzie nadzorowana przez firmę ochroniarską co oznacza że nie będzie można liczyć na wstęp na tzw: "wieczorowego". Zapisy: Bartek Struzik - tel: 884 664 057. Czekamy na zapisy do niedzieli 17 lutego 2019 roku.

2019-02-14: Wyniki nominacji!

Przedstawiamy wyniki głosowania kapitanów drużyn na MVP i najlepszego bramkarza I i II Ligi JLF w sezonie 2018/19. W wynikach wykasowane są punkty jakie zdobyli nominowani zawodnicy i znajdują się oni w kolejności alfabetycznej. Punkty te będą udostępnione dopiero po gali.

Wyniki nominacji pełnepdf

2019-02-13: Start konkursu na najładniejszą bramkę JLF 2018/19

Można już głosować w konkursie na najładniejszą bramkę JLF w sezonie 2018/2019. Nagrodzone zostaną trzy bramki które zdobędą największą ilość głosów. Przewidziane są również nagrody dla osób które będą głosować. Zostaną one wylosowane na gali kończącej obecny sezon. Głosować mogą tylko zalogowani zawodnicy grający w naszej lidze tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Głosowanie potrwa do czwartku 21 lutego 2019 roku do godziny 23:00. W ostatnich dniach głosowania wyniki zostaną ukryte aby zapewnić choć niewielką niespodziankę na gali.

2019-02-06: Ruszają zgłoszenia do Najładniejszej Bramki sezonu.

Przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najładniejszą bramkę tej edycji JLF. Zgłoszenia dokonujemy drogą mailową na adres: liga@futsal-jedrzejow.pl do 11.02.2019 do godziny 15:00. W temacie podajemy: Zgłoszenie do Najładniejszej Bramki JLF 2018/19. W treści zaś podajemy strzelca bramki, w jakim meczu, datę meczu i minutę zdobytej bramki. Spośród zgłoszonych bramek wybrane zostanie kilka tych które najczęściej będą się pojawiać w propozycjach. Dopiero spośród tych bramek będzie można wybierać najładniejszą bramkę poprzez głosowanie na naszej stronie. Przewidziane są pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych miejsc. W ostatnich dniach głosownia wyniki zostaną ukryte - zostaną ogłoszone i odsłonięte dopiero na gali kończącej ten sezon. Start głosowania przewidujemy w piątek 15.02.2019 w godzinach wieczorowych.

2019-02-06: DzikTeam poza JLF!

Drugi walkower z tytułu nie stawienia się drużyny oddała ekipa DzikTeam. Oznacza to że nie rozegrają już dwóch ostatnich meczy w tej edycji które z automatu zostają zweryfikowane jako walkower. Jako że drużyna ta rozegrała więcej niż połowę meczy w lidze jej wyniki zostają utrzymane.

2019-01-23: Walkowery!

Mamy już drugi walkower z tytułu nie stawienia się drużyny. W ósmej kolejce nie stawiła się drużyna Sepio Boys a w poprzedniej DzikTeam co oznacza że przepadły tym drużynom kaucje. Przypominamy również aby pomimo walkowera z powodu braku wystarczającej liczby zawodników, ci obecni wpisywali się do protokołu - na wypadek kary zawieszenia tych zawodników w rozgrywkach w następnej edycji, do czego mamy nadzieję nie dojdzie - wówczas długość zawieszenia zależy od obecności na meczach oddanych walkowerem.
W minionej kolejce dwa mecze pomimo że się odbyły zostały zweryfikowane jako walkowery w wyniku udziału nieuprawnionych zawodników. Drużyna Dream Team nie dopilnowała pauzy za żółte kartki jednego z zawodników zaś Elmar II nie mógł skorzystać z zawodnika pierwszej drużyny gdyż rozegrał on już ponad połowę meczy w pierwszym składzie.

2018-12-15: Bal X-lecia JLF

Plakat Szczegółowe informacje dotyczące balu:
Bal X-lecia JLF
Data: sobota 23.02.2019
Miejsce: Andreovia
Start: ok godz. 20:00 (po gali w CK)
Cena: 100zł/osoba
Obowiązują stroje wieczorowe.
W cenie: 2 gorące posiłki, zimna płyta, napoje bezalkoholowe, DJ + coś dodatkowego jeśli znajdziemy sponsora
Ilość miejsc ograniczona. Pierwszeństwo w zapisach mają obecni i byli zawodnicy występujący w lidze. Warunkiem jest jednak ukończenie 18 lat w dniu imprezy! Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2019. W przypadku wolnych miejsc rozważymy możliwość zapisania się kibiców. Zachęcamy do przyjścia z osobami towarzyszącymi płci przeciwnej (osoba zapraszająca bierze pełną odpowoedzialnośc za swoją osobę towarzyszącą) Prosimy kapitanów/kierowników drużyn o wewnętrzną zbiórkę (do końca stycznia, po tym terminie nie gwarantujemy miejsca) i dostarczenie listy osób wraz z pieniędzmi do: Bartek Struzik tel: 884 664 057 W razie pytań jesteśmy dostępni na hali w trakcie rozgrywek ligowych. Będziemy informowali o postępach.

2018-12-05: Wyjaśnienie!

W ostatniej kolejce pojawiły się kontrowersje związane z wykonaniem tzw. przedłużonego rzutu karnego. Zawodnicy jednej drużyny postanowili wykonać go poprzez rozegranie go między sobą. Informujemy że jest to niezgodne z przepisami (wersja angielska: strona 43 law 13 - free kicks) i powinien w tym przypadku zostać odgwizdany rzut wolny pośredni dla drużyny przeciwnej. Całe zdarzenie zostaje potraktowane jako pomyłka sędziowska i nie skutkuje jakimikolwiek weryfikacjami wyniku.

2018-11-22: Typer startuje!

Jak co roku zapraszamy wszystkich do zabawy w TYPERa JLF!!! Bawić z nami mogą się nie tylko zawodnicy grający w lidze ale również kibice. Dla najlepszych przewidziane nagrody! Regulamin i szczegółowe informacje: zakładka Typer.

2018-11-22: Bal na zakończenie sezonu 2018/19

To już pewne. 23 lutego 2019 roku - tuż po zakończeniu gali w Centrum Kultury w Jędrzejowie zapraszamy na Bal z okazji Jubileu X-lecia JLF. Bal ten odbędzie się w Restauracji Andreovia. Zapisy wystartują wraz z pierwszą kolejką ligi i będą polegały na zbieraniu zadatku w wysokości 50zł od osoby. Więcej informacji będzie pojawiać się wraz z postępem przygotowań do tej imprezy.
W pierwszym podejściu bal miał odbyć się 2 marca 2019 roku ale nie udało się w tym terminie zarezerwować sali. Przesunięcie balu na 23 luty oznacza że liga skończy się tradycyjnie w ostatni weekend lutego ale terminarz musiał zostać zmieniony i zagramy kolejkę pomiędzy świętami a sywestrem 29 i 30 grudnia.

2018-11-21: Po spotkaniu kapitanów

W piątek 16 listopada odbyło się spotkanie kapitanów na którym rozlosowano terminarz na nadchodzący sezon. Terminarz na sezon 2018/19 znajduje się w dziale Multimedia->pobierz.
Z udziału w rozgrywkach ostatecznie rezygnuje drużyna Endorfina - w jej miejsce kolejna z oczekujących drużyn DzikTeam. Mamy też dwie zmiany nazw. X-Plosion zmienia się w Elmar Plus a FC PoNalewce zmienia nazwę na White Devils.

2018-11-03: Skład ligi na sezon 2018/19

Znamy już obsadę drużyn na nadchodzący sezon. W tym sezonie zrezygnowały z udziału drużyny Aldach Szczekociny, Vamos Sędziszów, Zadora Wodzisław, Reymonta II i Logistic Team a z powodu wykluczenia nie wystąpią też Blaugrana i Fermentacja. Na ich miejsce pojawiły się nowe drużyny: Fortuna Sędziszów, Black Squad, S.O.S. Sędziszów, FC Albatros, Dziaba Dziaba, Endorfina i FC PoNalewce. Skład pierwszej ligi uzupełniła drużyna Rossonerri.
Tradycyjnie nastąpiło też kilka zmian nazw drużyn. Nowo-zgłoszona drużyna S.O.S. Sędziszów będzie grać jako Active Sędziszów a Black Squad dodał do nazwy jeden człon i będzie występował jako Poweriron Black Squad. Największą jednak niespodzianką jest zmiana nazwy drużyny która w JLF gra od samego początku i stanowiła jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na parkiecie jędrzejowskiego futsalu. Mowa tu o drużynie Slums Attack która w tym sezonie będzie występować pod nową nazwą Waleczni.
Jeśli jeszcze jakieś drużyny chcą zmienić nazwę to prosimy aby zgłosić to do 9 listopada 2018 aby umożliwić przygotowanie się organizatorom na spotkanie kapitanów które odbędzie się 16 listopada 2018 roku.
Przypominamy również że drużyny nowe które dostały się do ligi po raz pierwszy mają czas na opłacenie wpisowego do dnia 9 listopada 2018r.

2018-10-22: X Edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

Najważniejsze:
 • Wzrasta wpisowe i wyniesie 400zł(opłata startowa) + 100zł(kaucja na poczet kar za oddanie meczu walkowerem) co razem daje 500zł.
  Zgłoszenie drużyn które grały w zeszłym roku polega na opłaceniu wpisowego (500zł) do 1.11.2018r
  Opłatę dokonujemy osobiście u Skarbnika: Bartłomieja Struzika tel: 884-664-057.
 • Listy zgłoszeniowe generujemy poprzez www, podpisujemy i dostarczamy do 16.11.2018r.
Poniżej znajduje się regulamin oraz inne dokumenty z którymi warto się zapoznać. Jeśli ktoś będzie miał jakieś uwagi lub sugestie to prosimy o przesłanie ich na e-mail

Terminarz rozgrywek

doc pdf
       

Regulamin rozgrywek

doc pdf
       

Zgoda rodziców

doc pdf
       

Zawiadomienie o zmianie terminu

doc pdf

E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2018-10-05: Zapisy dla nowych drużyn

Zaczynamy! Od dziś oficjalnie ruszamy z organizacją X edycji JLF.
Od dziś nowe chętne drużyny mogą zgłaszać się przez formularz na stronie www.
E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.