1
wybierz sezon:

Archiwum

najstarsze | starsze | trochę starsze | młodsze | ciut młodsze | najmłodsze

2017-03-05: Zakończenie

W sobotę 4 marca 2017 roku w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 18:00 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia VIII edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Przed samą ceremonią wręczenia nagród i zakończenia Jędrzejowskiej ligi futsalu miały miejsce jeszcze trzy wydarzenia sportowe. Od godziny 14:00 na hali w której rozgrywała swe mecze liga odbył się finał Pucharu Ligi w którym na wprost siebie stanęły drużyny Elmaru i Vamos Sędziszów. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Elmaru wygrywając 6-2.

Kolejny pojedynek to mecz pomiędzy drużynami Organizatorów oraz drużyny złożonej z Sędziów i Sponsorów. W spotkaniu tym wynik nie był najważniejszy.

Ostatnim sportowym akcentem był pojedynek All Star Game - czyli meczu gwiazd. Drużyny złożone z graczy nominowanych do wyróżnień indywidualnych w tej edycji JLF stanęły na wprost siebie i starły się w pojedynku który miał charakter pokazowy. Przed samym meczem wszyscy zawodnicy biorący w nim udział zostali obdarowani przez Burmistrza Jędrzejowa pamiątkowymi medalami. Mecz był naprawdę dobry zi zakończył się remisem 3:3.

Po godzinnej przerwie potrzebnej na przygotowanie się do uroczystej gali, wszyscy zawodnicy, kibice i goście spotkali się w Centrum Kultury na gali kończącej VIII edycję Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

W trakcie gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach i są poprzedzane multimedialną zapowiedzią przygotowaną przez organizatorów. Początek gali to oczywiście powitanie wszystkich zaproszonych i przybyłych gości oraz osób wspomagających organizację ligi.

Szczególne podziękowania należały się dla sponsorów którzy w tym roku wspierali JLF. Firmy takie jak: FOOTBALL CENTER - Mariusz Glita, PRONETEUS, STYROLANDIA - Rafał Pełka i Tomasz Frej, MAR-TOM, PAKDRÓB - Mateusz Pakuła, SANITAR - Mirosław Skrobich, SOCCER CITY - Maciej Poczęty i Michał Stawiak, PIEKARNIA ŚWIERKOWSCY - Łukasz Świerkowski, EMARKECIK - Tomasz Kwiecień, Piotr Stolarczyk, ENDORFINA - Marcin Wawer i Piotr Blicharski, LGD "Gryf", Sielsko Na Wygodzie - Marcin Kałka, MARTEX - Łukasz Skóra, Formacja Taneczna EKS-tremum i SDF Jędrzejów zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za wspieranie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Wszystkie drużyny biorące udział w minionej edycji niezależnie od uzyskanego wyniku sportowego otrzymały pamiątkowe statuetki upamiętniające ich występ w JLF.

Również dla sędziów którzy podjęli się trudnego zadania bycia rozjemcami w tej edycji JLF wręczono pamiątkowe statuetki. W tym roku sędziowali: Tomasz Kondrak, Maksym Stelmaszczyk, Michał Molenda, Mateusz Kowalski.

Mistrzem VIII edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna Simset.Net. Wicemistrzem drużyna Elmar, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Boca Juniors. Mistrzem II Ligi JLF został JRG Jędrzejów, drugie miejsce zajęła drużyna Aldach Szczekociny, a trzecie Quickpack LZS Skroniów i to te drużyny uzyskały awans do najwyższej grupy rozgrywkowej. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny : Zadora Wodzisław, Elmar Junior, Aspen.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w roku ubiegłym, rozgrywany był Puchar Ligi, w którym tryumf odnotowała drużyna Elmar.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 27 bramkami został Paweł Jaskólski (Boca Juniors). W II Lidze z 28 trafieniami Grzegorz Bystrowski (JRG Jędrzejów). Najlepszym bramkarzem I ligi został Michał Nawrot (Sanitar Lasków), zaś najlepszym w II lidze był Jakub Łabuda (Crazy Sport). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano zawodnika Elmaru, Jarosława Owczarka a najlepszym zawodnikiem w II lidze zdaniem kapitanów był Dominik Butenko (JRG Jędrzejów).

Prowadzona była również Liga typerów. Typować można było tylko mecze JLF. W zabawie tej wzięło udział 40 osób. Najlepszym typerem okazał się Mariusz Glita, drugi był Daniel Pak, a trzeci Radosław Piasecki.

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek. Była nią drużyna Crazy Sport.

Przed galą kończącą zmagania w VIII edycji JLF na stronach internetowych ligi odbył się konkurs na najładniejszą bramkę JLF. Przez kilka dni można było głosować na jedną z 11 najładniejszych bramek VII edycji JLF. Bramki na które głosowano można było zgłaszać poprzez email. Wszystkie zgłoszone bramki trafiły pod głosowanie.

Zdaniem głosujących najładniejszą bramkę zdobył Sylwester Zapała (Aspen), drugie miejsce przypadło dla Alberta Gajosa (Simset.NeXt), a trzecie dla Jakub Grad (Sanitar Lasków).

2017-02-28: Wyniki nominacji!

Przedstawiamy wyniki głosowania kapitanów drużyn na MVP i najlepszego bramkarza I i II Ligi JLF w sezonie 2016/17. W wynikach wykasowane są punkty jakie zdobyli nominowani zawodnicy. Punkty te będą udostępnione dopiero po gali.

Wyniki nominacji pełnepdf

2017-02-28: Nominowani.

W głosowaniu na MVP i Najlepszego Bramkarza w I i II Lidze JLF, przeprowadzonego wśród drużyn grających w tegorocznej edycji wyłoniono osoby nominowane do tych nagród. Zawodnicy Ci zagrają w meczu gwiazd który odbędzie się w najbliższą sobotę jako zwieńczenie zmagań sportowych.

MECZ GWIAZD - All-Star Game
1 LIGA       2 LIGA
MVP
Hajduk Sebastian (Blaugrana)   Butenko Dominik (JRG Jędrzejów)
Jaskólski Paweł (Boca Juniors)   Bystrowski Grzegorz (JRG Jędrzejów)
Karpiński Aleksander (Boca Juniors)   Marcińczak Krzysztof (Crazy Sport)
Owczarek Jarosław (Elmar)   Minor Krzysztof (Aldach Szczekociny)
Woliński Kamil (Simset.Net)   Winiarski Łukasz (Aldach Szczekociny)
Najlepszy Bramkarz
Nawrot Michał (Sanitar Lasków)   Grad Sebastian (Quickpack LZS Skroniów)
Zimny Dawid (Simset.Net)   Łabuda Jakub (Crazy Sport)
Król strzelców
Szewczyk Dominik (Sepio Boys)   Bartosiński Michał (Czarni Zamoście)

Najlepszymi strzelcami zostali jedni z nominowanych w kategorii MVP co oznacza że w meczu gwiazd wystąpi kolejny zawodnik z listy najlepszych snajperów.

2017-02-27: Start konkursu na najładniejszą bramkę JLF 2016/17

Można już głosować w konkursie na najładniejszą bramkę JLF w sezonie 2016/2017. Nagrodzone zostaną trzy bramki które zdobędą największą ilość głosów. Przewidziane są również nagrody dla osób które będą głosować. Zostaną one wylosowane na gali kończącej obecny sezon. Głosować mogą tylko zalogowani zawodnicy grający w naszej lidze tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Głosowanie tak jak rok temu będzie w tempie ekspresowym - potrwa tylko do piątku 3 marca 2017 roku do godziny 23:00. W ostatnim dniu głosowania czyli w piątek wyniki zostaną ukryte aby zapewnić choć niewielką niespodziankę na gali.

2017-02-16: Ruszają zgłoszenia do Najładniejszej Bramki sezonu.

Przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najładniejszą bramkę tej edycji JLF. Zgłoszenia dokonujemy drogą mailową na adres: liga@futsal-jedrzejow.pl do niedzieli 26.02.2017 do godziny 15:00.
W temacie podajemy: Zgłoszenie do Najładniejszej Bramki JLF 2016/17. W treści zaś podajemy strzelca bramki, w jakim meczu, datę meczu i minutę zdobytej bramki.
Spośród zgłoszonych bramek wybrane zostanie kilka tych które najczęściej będą się pojawiać w propozycjach. Dopiero spośród tych bramek będzie można wybierać najładniejszą bramkę poprzez głosowanie na naszej stronie.
Przewidziane są pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych miejsc. W ostatnich dniach głosownia wyniki zostaną ukryte - zostaną ogłoszone i odsłonięte dopiero na gali kończącej ten sezon. Start głosowania przewidujemy w poniedziałek 27.02.2017 w godzinach wieczorowych.

2016-11-17: Rusza Typer JLF

Jak co roku zapraszamy wszystkich do zabawy w TYPERa JLF!!! Bawić z nami mogą się nie tylko zawodnicy grający w lidze ale również kibice. Dla najlepszych przewidziane nagrody!

Małej zmianie uległ sposób typowania. Nie będzie to poprzez e-mail jak w latach ubiegłych a przez formularz dostępny na naszej stronie po zalogowaniu. Regulamin i szczegółowe informacje: zakładka Typer.

2016-11-16: Zmiany nazw

Jeszcze dwie drużyny zmieniły nazwę. W tej edycji Simset III Muravia to Simset.NeXt, a FC Young Boys będzie grał pod nazwą Sepio Boys.

2016-11-15: Terminarz rozlosowany.

Po spotkaniu z kapitanami mamy już terminarz. Aktualny terminarz znajduje się w dziale Multimedia->pobierz .

2016-11-09: Spotkanie kapitanów w poniedziałek.

W najbliższy poniedziałek 14.11.2016 o godzinie 18:00 w Pubie Sycylia odbędzie się spotkanie kapitanów oraz losowanie terminarza JLF na sezon 2016/2017. Zapraszamy kapitanów, kierowników, przedstawicieli drużyn, którzy mają ochotę uczestniczyć w tym losowaniu. Będzie także możliwość przekazania nam dokumentów oraz jeśli będą jakieś niejasności to będzie również szansa dopytać o szczegóły. Zapraszamy i prosimy o punktualność.

2016-11-08: Skład ligi na sezon 2016/17.

Znamy już obsadę drużyn na nadchodzący sezon. W tym sezonie zrezygnowały z udziału drużyny Drink Team, Koroniarze, Collected Team i w ostaniej chwili Legioniści. Na ich miejsce pojawiły się nowe drużyny: Reymonta II, Afera Rokitno, LKS Lubcza i Logistic Team. W miejsce drużyny Drink Team utrzymanie w pierwszej lidze zapewniła sobie ekipa Vamos Sędziszów. Jako że Legioniści w ostatniej chwili zrezygnowali z gry zapytaliśmy drużyny zgodnie z zajętym w poprzednim sezonie miejscem o to która chce zagrać w pierwszej lidze. Najwyżej ze spadających drużyn był Slums Attack potem LZS Miąsowa i dalej niższe miejsca z drugiej ligi. Na grę w najwyższej grupie rozgrywkowej zdecydowała się dopiero drużyna Simset III Muravia.
Mamy też zmiany nazw drużyn i tak X-Plosion zmienił nazwę na Elmar Junior, LZS Goleniowy na Aldach Szczekociny, LZS Miąsowa na Braders Team a Czarni Zamoście na Blaugrana.

2016-10-27: VIII Edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

Wraz z nową edycją kilka zmian w regulaminie. Najważniejsze to:
  • Wzrasta opłata startowa o kwotę 100zł przeznaczoną na kaucję. W tej edycji opłata ta wyniesie 300zł(opłata startowa) + 100zł(kaucja na poczet kar za oddanie meczu walkowerem) co razem daje 400zł.
    Zgłoszenie drużyn które grały w zeszłym roku polega na opłaceniu wpisowego (400zł) do 4.11.2016r.
    Opłatę dokonujemy na konto jak rok temu: mBank: 95 1140 2004 0000 3202 7485 4263 podając w tytule nazwę drużyny.
  • Jeżeli drużyna odda walkower z tytułu nie stawienia się na mecz traci kaucję. Drugi walkower to usunięcie z ligi.
    Jeżeli drużyna nie odda żadnego walkowera kaucja zostanie zwrócona drużynie na gali kończącej ligę.
  • Listy zgłoszeniowe generujemy poprzez www, podpisujemy i dostarczamy do 10.11.2016r.
  • Mecz może się rozpocząć tylko przy pełnym pięcioosobowym składzie drużyn.
Poniżej znajduje się regulamin oraz inne dokumenty z którymi warto się zapoznać. Jeśli ktoś będzie miał jakieś uwagi lub sugestie to prosimy o przesłanie ich na e-mail

Regulamin rozgrywek

doc pdf
       

Zgoda rodziców

doc pdf
       

Zawiadomienie o zmianie terminu

doc pdf

E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2016-10-21: Zapisy dla nowych drużyn

Zaczynamy! Od dziś oficjalnie ruszamy z organizacją VIII edycji JLF.
Od dziś nowe chętne drużyny mogą zgłaszać się przez formularz na stronie www.
E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.