1
wybierz sezon:

Aktualności

2024-03-02: Zakończenie sezonu 2023/24.

W sobotę 2 marca 2024 roku w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 18:00 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia XIV edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Gospodarzem imprezy i jednocześnie największym jej mecenasem jest niezmiennie od początku istnienia Gmina Jędrzejów poprzez osobę Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka.

Przed samą ceremonią wręczenia nagród i zakończenia Jędrzejowskiej Ligi Futsalu miały miejsce jeszcze wydarzenia sportowe. Od godziny 14:00 na hali, w której rozgrywała swe mecze liga, odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Organizatorów i Sędziów oraz Sponsorów. Pojedynek ten kończy się wysokim wynikiem którego nikt nie był w stanie zliczyć. O godzinie 15:00 rozegrany został finał Pucharu Ligi, w którym na wprost siebie stanęły drużyny viGO! Reymonta i MG Greer Energy Futsal Jędrzejów II. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa viGO! Reymonta wygrywając 6:2.

Po przerwie, którą organizatorzy potrzebowali na przygotowanie uroczystej gali kończącej ligę zawodnicy, kibice i goście spotkali się w Centrum Kultury.

W trakcie gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach i są poprzedzane multimedialną zapowiedzią przygotowaną przez organizatorów. Początek gali to oczywiście powitanie wszystkich zaproszonych i przybyłych gości oraz osób wspomagających organizację ligi przez gospodarza imprezy i jednocześnie największego jej mecenasa - Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka.

Szczególne podziękowania należały się dla sponsorów, którzy w tym roku wspierali JLF. Firmy te zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za wspieranie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Wszystkie drużyny biorące udział w minionej edycji niezależnie od uzyskanego wyniku sportowego otrzymały pamiątkowe statuetki upamiętniające ich występ w JLF.

Również dla sędziów, którzy podjęli się trudnego zadania bycia rozjemcami w tej edycji JLF wręczono pamiątkowe statuetki. W tym roku sędziowali: Tomasz Żołądek, Jacek Szafarczyk, Paweł Górzyński i Kacper Czerwiński a jako sędziowie stolikowi Mateusz Kałwa i Bartłomiej Wójcicki.

Mistrzem XIV edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna MG Green Energy Futsal Jędrzejów. Wicemistrzem drużyna Skaut a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna viGO! Reymonta. Mistrzem II Ligi JLF została drużyna Skaut II, drugie miejsce zajęła drużyna MG Green Energy Futsal Jędrzejów Oldboys a trzecie Futsal Małogoszcz. Awans do I Ligi w nowym sezonie wywalczyły MG Green Energy Futsal Jędrzejów Oldboys, Futsal Małogoszcz i MG Green Energy U-17 Futsal Jędrzejów. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny: viGO! Reymonta Junior, Kotwica Sędziszów, Drink Team.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w roku ubiegłym, rozgrywany był Puchar Ligi, w którym tryumf odnotowała drużyna viGO! Reymonta.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 27 bramkami został Bartłomiej Fitowski (viGO! Reymonta). W II Lidze z 35 trafieniami Dawid Siekaj (Rossonerri II). Najlepszym bramkarzem I ligi został Paweł Kaleta (Skaut), zaś w II lidze Maksymilian Grabalski (MG Green Energy Futsal Jędrzejów Oldboys). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano ex aequo Bartłomieja Fitowskiego (viGO! Reymonta) i Patryka Kowalczyka (MG Green Energy Futsal Jędrzejów) a w II lidze zdaniem kapitanów najlepszym był Krzysztof Szymański (MG Green Energy Futsal Jędrzejów Oldboys).

Prowadzona była również Liga typerów. Typować można było tylko mecze JLF. W zabawie tej wzięło udział ponad 70 osób. Najlepszym typerem okazał się Pietrasiewicz Hubert (loko), drugie miejsce zajął Rafał Koprowski (Koper) a trzeci był Łukasz Kot .

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek w przeliczeniu na ilość rozegranych meczy (w przypadku remisu w tej statystyce decydowała jak najmniejsza liczba fauli). Była nią drużyna Naprzód Girls.

Przed galą kończącą zmagania w XIV edycji JLF na stronach internetowych ligi odbył się konkurs na najładniejszą bramkę JLF w której nagrody ufundował Piotr Wojciechowski - Auto Spa. Przez kilka dni można było głosować na jedną z najładniejszych bramek XIV edycji JLF. Bramki, na które głosowano można było zgłaszać poprzez email. Zdaniem głosujących najładniejszą bramkę zdobył Patryk Mackiewicz (MG Green Energy Futsal Jędrzejów II), drugie miejsce przypadło dla Piotra Chowaniec (Futsal Małogoszcz) a trzecie dla Huberta Bała (Skaut II).

Do zobaczenia w kolejnej edycji.

2024-03-02: Wyniki nominacji!

Przedstawiamy wyniki głosowania kapitanów drużyn na MVP i najlepszego bramkarza I i II Ligi JLF w sezonie 2023/24.

Wyniki nominacji pełnepdf

2024-02-27: Nominacje.

Po dyskusjach z kapitanami drużyn uwzględniając poniższe, wyłonieni zostali zawodnicy nominowani do nagrody najlepszego zawodnika i bramkarza tej edycji. Warunkiem nominacji było rozegranie co najmniej połowy meczy w lidze (nie liczony puchar). Nominację do MVP dostało po 1 zawodniku z pierwszych 5 drużyn w tabeli w każdej lidze. Nominację do bramkarza dostało 2 bramkarzy z drużyn z najmniejszą liczbą puszczonych bramek w lidze.

Nominowani:
1 LIGA       2 LIGA
MVP
Patryk Kowalczyk (Futsal Jędrzejów)   Grzegorz Czajkowski (Skaut II)
Łukasz Radecki (Skaut)   Krzysztof Szymański (FJ Oldboys)
Bartłomiej Fitowski (viGO! Reymonta)   Piotr Chowaniec (Futsal Małogoszcz)
Karol Fendrych (Rossonerri)   Karol Błaszczyk (viGO! Reymonta II)
Norbert Łuszczek (Epic Squad)   Patryk Mackiewicz (FJ II)
Najlepszy Bramkarz
Paweł Kaleta (Skaut)   Maksymilian Grabalski (FJ Oldboys)
Damian Bielecki (Rossonerri)   Michał Pak (viGO! Reymonta II)


2024-02-14: Zgłoszenia do Najładniejszej Bramki sezonu.

Przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najładniejszą bramkę tej edycji JLF. Zgłoszenia dokonujemy drogą mailową na adres: liga@futsal-jedrzejow.pl do 20.02.2024 do godziny 15:00. W temacie podajemy: Zgłoszenie do Najładniejszej Bramki JLF 2023/24. W treści zaś podajemy strzelca bramki, w jakim meczu, datę meczu i minutę zdobytej bramki. Spośród zgłoszonych bramek wybrane zostanie kilka i dopiero spośród tych bramek będzie można wybierać najładniejszą bramkę poprzez głosowanie na naszej stronie. Przewidziane są pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych miejsc oraz nagrody od Myjnia Bezdotykowa AUTO SPA Prząsław Piotr Wojciechowski. W ostatnich dniach głosownia wyniki zostaną ukryte - zostaną ogłoszone i odsłonięte dopiero na gali kończącej ten sezon. Start głosowania przewidujemy 23.02.2024 w godzinach wieczorowych.

2023-02-25: Zakończenie sezonu 2022/23.

W sobotę 25 lutego 2023 roku w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 18:00 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia XIII edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Gospodarzem imprezy i jednocześnie największym jej mecenasem jest niezmiennie od początku istnienia Gmina Jędrzejów poprzez osobę Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka.

Przed samą ceremonią wręczenia nagród i zakończenia Jędrzejowskiej Ligi Futsalu miały miejsce jeszcze wydarzenia sportowe. Od godziny 14:00 na hali, w której rozgrywała swe mecze liga, odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Organizatorów a Naprzód Girls Jędrzejów. Pojedynek ten kończy się zdecydowanym zwycięstwem drużyny złożonej z przedstawicielek płci piękniejszej. O godzinie 15:00 rozegrany został finał Pucharu Ligi, w którym na wprost siebie stanęły drużyny Simset.Net i Skaut. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Skaut wygrywając po rzutach karnych (w meczu 5:5).

Po przerwie, którą organizatorzy potrzebowali na przygotowanie uroczystej gali kończącej ligę zawodnicy, kibice i goście spotkali się w Centrum Kultury.

W trakcie gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach i są poprzedzane multimedialną zapowiedzią przygotowaną przez organizatorów. Początek gali to oczywiście powitanie wszystkich zaproszonych i przybyłych gości oraz osób wspomagających organizację ligi przez gospodarza imprezy i jednocześnie największego jej mecenasa - Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka.

Szczególne podziękowania należały się dla sponsorów, którzy w tym roku wspierali JLF. Firmy te zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za wspieranie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Wszystkie drużyny biorące udział w minionej edycji niezależnie od uzyskanego wyniku sportowego otrzymały pamiątkowe statuetki upamiętniające ich występ w JLF.

Również dla sędziów, którzy podjęli się trudnego zadania bycia rozjemcami w tej edycji JLF wręczono pamiątkowe statuetki. W tym roku sędziowali: Tomasz Kondrak, Tomasz Żołądek, Jacek Szafarczyk, Mateusz Kowalicki, Paweł Gurzyński i Jacek Wójcik a jako sędziowie stolikowi Mateusz Kałwa i Bartłomiej Wójcicki.

Mistrzem XIII edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna Skaut. Wicemistrzem drużyna viGO! Reymonta a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Elmar. Mistrzem II Ligi JLF została drużyna Elmar II, drugie miejsce zajęła drużyna Skaut II a trzecie Simset.Net II. Awans do I Ligi w nowym sezonie wywalczyły Young Boys, X Siccarios i FC Albatros. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny: viGO! Reymonta Junior, Kotwica Sędziszów, Dragoni.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w roku ubiegłym, rozgrywany był Puchar Ligi, w którym tryumf odnotowała drużyna Skaut.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 22 bramkami zostali Łukasz Niemstak (Skaut) i Paweł Jaskólski (Boca Juniors). W II Lidze z 40 trafieniami Mateusz Kosowski (California). Najlepszym bramkarzem I ligi został Paweł Kaleta (Skaut), zaś w II lidze Patryk Wilczyński (Elmar II). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano Jarosława Owczarka (Elmar) a w II lidze zdaniem kapitanów najlepszym był Piotr Chowaniec (X Siccarios).

Prowadzona była również Liga typerów. Typować można było tylko mecze JLF. W zabawie tej wzięło udział ponad 70 osób. Najlepszym typerem okazał się Kamil Bratek, drugie miejsce zajął Sylwester Zapała a trzeci był Mariusz Glita.

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek w przeliczeniu na ilość rozegranych meczy (w przypadku remisu w tej statystyce decydowała jak najmniejsza liczba fauli). Była nią drużyna Naprzód Girls.

Przed galą kończącą zmagania w XIII edycji JLF na stronach internetowych ligi odbył się konkurs na najładniejszą bramkę JLF. Przez kilka dni można było głosować na jedną z najładniejszych bramek XIII edycji JLF. Bramki, na które głosowano można było zgłaszać poprzez email. Zdaniem głosujących najładniejszą bramkę zdobył Szymon Borowski (X Siccarios), drugie miejsce przypadło dla Sylwestra Zapały (Skaut) a trzecie dla Rafał Burek (Zadora Wodzisław).

Do zobaczenia w kolejnej edycji.

2023-02-14: Nominacje.

Na spotkaniu kapitanów jakie odbyło się 12 lutego 2023 roku po przeprowadzeniu dyskusji udało się wyłonić zawodników nominowanych do nagrody MVP i Najlepszego Bramkarza w I i II Lidze JLF.

Nominowani:
1 LIGA       2 LIGA
MVP
Paweł Jaskólski (Boca Juniors)   Piotr Chowaniec (X Siccarios)
Bartłomiej Fitowski (viGO! Reymonta)   Bogdan Łazurko (Young Boys)
Jarosław Owczarek (Elmar)   Mikołaj Grad (Young Boys)
Łukasz Radecki (Skaut)   Grzegorz Czajkowski (Skaut II)
Kamil Woliński (Simset.Net)   Wiktor Blicharski (Elmar II)
Najlepszy Bramkarz
Paweł Kaleta (Skaut)   Patryk Wilczyński (Elmar II)
Karol Mignano (viGO! Reymonta)   Tomasz Rybiński (Simset.Net II)


2023-02-13: Zgłoszenia do Najładniejszej Bramki sezonu.

Przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najładniejszą bramkę tej edycji JLF. Zgłoszenia dokonujemy drogą mailową na adres: liga@futsal-jedrzejow.pl do 16.02.2022 do godziny 15:00. W temacie podajemy: Zgłoszenie do Najładniejszej Bramki JLF 2022/23. W treści zaś podajemy strzelca bramki, w jakim meczu, datę meczu i minutę zdobytej bramki. Spośród zgłoszonych bramek wybrane zostanie kilka tych które najczęściej będą się pojawiać w propozycjach. Dopiero spośród tych bramek będzie można wybierać najładniejszą bramkę poprzez głosowanie na naszej stronie. Przewidziane są pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych miejsc. W ostatnich dniach głosownia wyniki zostaną ukryte - zostaną ogłoszone i odsłonięte dopiero na gali kończącej ten sezon. Start głosowania przewidujemy 20.02.2023 w godzinach wieczorowych.

2022-12-01: Typer i terminarz 2022/23

1 grudnia 2021 roku odbyło się spotkanie kapitanów na którym rozlosowano terminarz na nadchodzący sezon. Terminarz na sezon 2022/23 znajduje się w dziale Multimedia->pobierz.
Startuje też typer!

2022-11-09: XIII Edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

Najważniejsze:
  • Wpisowe wyniesie 500zł (opłata startowa) + 100zł (kaucja nie była zwracana więc dla starych drużyn nie będzie wymagana) co razem daje 600zł.
    Zgłoszenie drużyn które grały w zeszłym roku polega na opłaceniu wpisowego (500zł) do 18.11.2022r
  • Listy zgłoszeniowe generujemy poprzez www, podpisujemy i dostarczamy do 25.11.2022r.

E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2022-10-20: Zapisy dla nowych drużyn

Zaczynamy! Od dziś oficjalnie ruszamy z organizacją XIII edycji JLF.
Od dziś nowe chętne drużyny mogą zgłaszać się przez formularz na stronie www.
E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2022-03-06: Zakończenie sezonu 2021/22.

W sobotę 5 marca 2022 roku w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 18:00 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i zakończenia XII edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Gospodarzem imprezy i jednocześnie największym jej mecenasem jest niezmiennie od początku istnienia Gmina Jędrzejów poprzez osobę Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka.

Przed samą ceremonią wręczenia nagród i zakończenia Jędrzejowskiej Ligi Futsalu miały miejsce jeszcze wydarzenia sportowe. Jako pierwsi na parkiet wybiegli najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej z Football Academy Jędrzejów którzy zaprezentowali się publiczności z jak najlepszej strony rozgrywając ze sobą zacięte boje.

Od godziny 14:00 na hali w której rozgrywała swe mecze liga odbył się finał Pucharu Ligi w którym na wprost siebie stanęły drużyny Simset.Net i Reymonta. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa Reymonta wygrywając po emocjonującym meczu 4:3. Strzelcami bramek w tym meczu byli Adrian Stępień, Łukasz Olszewski i Kamil Woliński dla Simset.Net a dla drużyny Reymonta hattrikiem popisał się Łukasz Mika i czwarte trafienie dołożył Wojciech Koza.

Kolejny pojedynek to mecz pomiędzy drużynami Organizatorów a Oldboys Jędrzejów. Pojedynek ten kończy się wynikiem remisowym 8:8.

Ostatnim sportowym akcentem był pojedynek All Star Game - czyli meczu gwiazd. Drużyny złożone z graczy nominowanych do wyróżnień indywidualnych w tej edycji JLF stanęły na wprost siebie i starły się w pojedynku który miał charakter towarzyski. Mecz był naprawdę dobry i zakończył się zwycięstwem reprezentantów drugiej ligi.

Po przerwie potrzebnej na przygotowanie się do uroczystej gali, wszyscy zawodnicy, kibice i goście spotkali się w Centrum Kultury na gali kończącej XII edycję Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

W trakcie gali nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach i są poprzedzane multimedialną zapowiedzią przygotowaną przez organizatorów. Początek gali to oczywiście powitanie w imieniu gospodarza imprezy i jednocześnie największego jej mecenasa - Burmistrza Jędrzejowa Pana Marcina Piszczka - wszystkich zaproszonych i przybyłych gości oraz osób wspomagających organizację ligi.

Szczególne podziękowania należały się dla sponsorów którzy w tym roku wspierali JLF. Firmy te zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami z podziękowaniem za wspieranie Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.

Wszystkie drużyny biorące udział w minionej edycji niezależnie od uzyskanego wyniku sportowego otrzymały pamiątkowe statuetki upamiętniające ich występ w JLF.

Również dla sędziów którzy podjęli się trudnego zadania bycia rozjemcami w tej edycji JLF wręczono pamiątkowe statuetki. W tym roku sędziowali: Tomasz Kondrak, Tomasz Żołądek, Dominik Wrona, Kacper Czerwiński, Jacek Szafarczyk i Mateusz Kowalicki.

Mistrzem XII edycji Jędrzejowskiej Ligi Futsalu została drużyna Simset.Net. Wicemistrzem drużya Zadora Wodzisław, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Elmar. Mistrzem II Ligi JLF została drużyna Rossonerri, drugie miejsce zajęła drużyna Reymonta Junior, a trzecie Simset.Net II. Awans do I Ligi w nowym sezonie wywalczyła oprócz Rossonerri i Reymonta Junior drużyna Gwiazdy Mozambiku. Jeżeli w przyszłej edycji żadna z drużyn nie zrezygnuje z udziału w rozgrywkach pierwszej ligi to spadają z niej trzy drużyny: RKM Dywizjon, Braders Team, Epic Squad.

Podczas rozgrywek ligowych, tak jak w roku ubiegłym, rozgrywany był Puchar Ligi, w którym tryumf odnotowała drużyna Reymonta.

Wyróżnienia indywidualne przyznano w kilku kategoriach. Najlepszym snajperem w I Lidze ze zdobytymi 30 bramkami został Kamil Woliński (Simset.Net). W II Lidze z 21 trafieniami Miłosz Nazimek (Gwiazdy Mozambiku). Najlepszym bramkarzem I ligi został Damian Gala (Elmar), zaś w II lidze to wyróżnienie otrzymało dwóch zawodników Wiktor Pak (Reymonta Junior) i Wojciech Pol (Rossonerri). Najlepszym zawodnikiem I ligi wybrano zawodnika Simset.Net, Kamila Wolińskiego a w II lidze zdaniem kapitanów najlepszymi byli Miłosz Nazimek (Gwiazdy Mozambiku) i Kacper Żabka (Reymonta Junior).

Prowadzona była również Liga typerów. Typować można było tylko mecze JLF. W zabawie tej wzięło udział ponad 80 osób. Najlepszym typerem okazał się Rafał Koprowski, drugie miejsce zajął Radosław Piasecki a trzeci był typer o pseudonimie (Shelby22).

Przyznano również puchar Fair Play drużynie, która otrzymała najmniej żółtych i czerwonych kartek w przeliczeniu na ilość rozegranych meczy (w przypadku remisu w tej statystyce decydowała jak najmniejsza liczba fauli). Była nią drużyna RKM Dywizjon.

Przed galą kończącą zmagania w XII edycji JLF na stronach internetowych ligi odbył się konkurs na najładniejszą bramkę JLF. Przez kilka dni można było głosować na jedną z najładniejszych bramek XII edycji JLF. Bramki na które głosowano można było zgłaszać poprzez email.

Zdaniem głosujących najładniejszą bramkę zdobył Piotr Strasz (Zadora Wodzisław), drugie miejsce przypadło dla Bartosza Kotarskiego (Skaut), a trzecie dla Jakuba Poczętego (Reymonta II).2022-02-25: Można głosować na najładniejszą bramkę JLF 2021/22

Można już głosować w konkursie na najładniejszą bramkę JLF w sezonie 2021/2022. Nagrodzone zostaną trzy bramki które zdobędą największą ilość głosów. Przewidziane są również nagrody dla osób które będą głosować. Zostaną one wylosowane na gali kończącej obecny sezon. Głosować mogą tylko zalogowani zawodnicy grający w naszej lidze tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Głosowanie potrwa do piątku 4 marca 2022 roku do godziny 23:00. W ostatnich dniach głosowania wyniki zostaną ukryte aby zapewnić choć niewielką niespodziankę na gali.

2022-02-21: Zgłoszenia do Najładniejszej Bramki sezonu.

Przyjmujemy zgłoszenia do konkursu na najładniejszą bramkę tej edycji JLF. Zgłoszenia dokonujemy drogą mailową na adres: liga@futsal-jedrzejow.pl do 25.02.2022 do godziny 15:00. W temacie podajemy: Zgłoszenie do Najładniejszej Bramki JLF 2021/22. W treści zaś podajemy strzelca bramki, w jakim meczu, datę meczu i minutę zdobytej bramki. Spośród zgłoszonych bramek wybrane zostanie kilka tych które najczęściej będą się pojawiać w propozycjach. Dopiero spośród tych bramek będzie można wybierać najładniejszą bramkę poprzez głosowanie na naszej stronie. Przewidziane są pamiątkowe statuetki dla trzech pierwszych miejsc. W ostatnich dniach głosownia wyniki zostaną ukryte - zostaną ogłoszone i odsłonięte dopiero na gali kończącej ten sezon. Start głosowania przewidujemy 27.02.2022 w godzinach wieczorowych.

2022-02-15: Nominacje.

Na spotkaniu kapitanów jakie odbyło się 13 lutego 2022 roku po przeprowadzeniu dyskusji udało się wyłonić zawodników nominowanych do nagrody MVP i Najlepszego Bramkarza w I i II Lidze JLF. Zawodnicy Ci zagrają w meczu gwiazd który odbędzie się w sobotę 5 marca 2022 roku jako zwieńczenie zmagań sportowych a zwycięzców wyłonionych w głosowaniu kapitanów poznamy na Gali kończącej sezon.

MECZ GWIAZD - All-Star Game
1 LIGA       2 LIGA
MVP
Dominik Butenko (Reymonta)   Mateusz Fatyga (Simset.Net II)
Bartłomiej Fitowski (Dream Team)   Jakub Foremnik (Rossonerri)
Łukasz Mika (Reymonta)   Miłosz Nazimek (Gwiazdy Mozambiku)
Łukasz Radecki (Skaut)   Bartosz Piasecki (Reymonta II)
Kamil Woliński (Simset.Net)   Kacper Żabka (Reymonta Junior)
Najlepszy Bramkarz
Damian Gala (Elmar)   Wiktor Pak (Reymonta Junior)
Tomasz Garczarczyk (Zadora Wodzisław)   Wojciech Pol (Rossonerri)
Król strzelców
.............. (..........)   .............. (..........)

Jeśli najlepszym strzelcem zostanie jeden z nominowanych w kategorii MVP to w meczu gwiazd wystąpi kolejny zawodnik z listy snajperów.

2021-12-09: Uwaga! Konkurs!

Konkurs Tak jak i w ostatniej edycji JLF tak i w tej Michał Smolarczyk zostaje sponsorem w konkursie na najfajniejszą cieszynkę! Jednoosobowe jury w osobie Michała wybierze zwycięzcę spośród wszystkich cieszynek jakie zostaną zarejestrowane kamerą w tym sezonie. Rozstrzygnięcie konkursu - na gali JLF na koniec sezonu! Michał przewiduje nagrodę! Kto chce wziąć udział w tym konkursie - pamiętajcie aby ciesznka znalazła się w kadrze obiektywu!

2021-12-01: Terminarz 2021/22

1 grudnia 2021 roku odbyło się spotkanie kapitanów na którym rozlosowano terminarz na nadchodzący sezon. Terminarz na sezon 2021/22 znajduje się w dziale Multimedia->pobierz.
Mamy też kilka zmian w składzie ligi. W pierwszej lidze za drużyny Dragoni i Aspen wystąpią Dream Team i Epic Squad. Nastąpiły też zmiany nazw drużyn i tak San Marino to ostatecznie Gwiazdy Mozambiku a Wesoło chodziła to X Siccarios.

2021-11-30: Skład ligi na sezon 2021/22

Znamy już obsadę drużyn na nadchodzący sezon. W tym sezonie zrezygnowały z udziału drużyny Dziaba Dziaba, FC Albatros, Poweriron Black Squad, Active Sędziszów, Sanitar Lasków, Wola Tesserowa, Braders Team II, Skaut II, X-Plosion, Czarni Zamoście a z powodu wykluczenia nie wystąpią też Rothmansi.
Na ich miejsce pojawiły się nowe drużyny: Piaskowianka Junior, Rossonerri, Wesoło chodziła, Kotwica, Epic Squad, Dream Team, Reymonta Old Boys którzy jednak zagrają pod nazwą Reymonta Junior i FC Bayer który też zdecydował się na zmianę nazwy na San Marino.
Jako że wszystkich drużyn zgłoszonych jest 25 to podział na ligi uwzględniając pozycje drużyn w zeszłym sezonie powinien wyglądać następująco:
1 liga: Elmar, Simset.Net, Boca Juniors, Reymonta, Simset.NeXt, Elmar Plus, Skaut, Braders Team, Aspen, Zadora Wodzisław, RKM Dywizjon, Dragoni.
2 liga: Simset.Net II, Elmar Plus II, Reymonta II, Crazy Sport, Waleczni, Piaskowianka Junior, Rossonerri, Wesoło chodziła, Kotwica, Epic Squad, Dream Team, Reymonta Junior, San Marino.
Ostateczny kształt rozgrywek zostanie wypracowany na spotkaniu kapitanów które odbędzie się 1 grudnia 2021 roku (środa) o godzinie 17:00 na sali wielofunkcyjnej w Centrum Kultury w Jędrzejowie.

2021-11-13: XII Edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

Najważniejsze:
  • Wpisowe wyniesie 500zł(opłata startowa) + 100zł(kaucja na poczet kar za oddanie meczu walkowerem) co razem daje 600zł.
    Zgłoszenie drużyn które grały w zeszłym roku polega na opłaceniu wpisowego (600zł) do 19.11.2021r
  • Listy zgłoszeniowe generujemy poprzez www, podpisujemy i dostarczamy do 28.11.2021r.
Poniżej znajduje się regulamin oraz inne dokumenty z którymi warto się zapoznać. Jeśli ktoś będzie miał jakieś uwagi lub sugestie to prosimy o przesłanie ich na e-mail

Terminarz rozgrywek

doc pdf
       

Regulamin rozgrywek

doc pdf
       

Zawiadomienie o zmianie terminu

doc pdf

E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.

2021-11-10: Zapisy dla nowych drużyn

Po ponad rocznej przerwie - Zaczynamy! Od dziś oficjalnie ruszamy z organizacją XII edycji JLF.
Od dziś nowe chętne drużyny mogą zgłaszać się przez formularz na stronie www.
E-mail kontaktowy: liga@futsal-jedrzejow.pl
Telefon kontaktowy: Michał Stępień, 519 165 295
Więcej informacji będzie pojawiać się na tej stronie wraz z przygotowaniami do rozgrywek.